-->

23.06.20

Під час блокади лікарні у хворого COVID-19 в "швидкій" сталася зупинка серця

Вчора в обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту, де мітингували чорнобильці, "швидкі" привезли чотирьох хворих коронавірусом з обласної інфекційної лікарні. Один з них знаходився в реанімації "інфекціонки" і виявився чорнобильцем.

Вчора в обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту, де мітингували чорнобильці, "швидкі" привезли чотирьох хворих коронавірусом з обласної інфекційної лікарні. Один з них знаходився в реанімації "інфекціонки" і виявився чорнобильцем.

У "швидкій" у пацієнта з COVID-19 сталася зупинка серця. Про це KHARKIV Today повідомила волонтер Олена Шержукова.

"Частина "чорнобильських активістів" звинувачують громадськість і лікарів в тому, що це був фіктивний чоловік:" ви б йому ще трубку з рота висунули, щоб він помер по дорозі — це взагалі був би прецедент". У людини реально вчора була зупинка серця. Про це сьогодні доповіла головний лікар в департамент охорони здоров'я. Людина в тяжкому стані, у нього зупинка серця настала в "швидкій", коли не пускали її на територію лікарні, не давали людину реанімувати", — розповіла Шержукова.

За словами радника голови ХОДА Наталії Попової, зараз в так званій чорнобильській лікарні перебувають 12 хворих коронавірусом.

"Перший пацієнт доставлявся в тяжкому стані, він знаходився в лікарні. З усіх 13 чоловік, які були [в реанімації — ред.] в"інфекціонці", його вибрали як самого стабільного. Він виявився чорнобильцем", — пояснила радник Кучера.

Як писав KHARKIV Today, в обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту з пацієнтами, у яких підтверджено COVID-19, залишилися працювати 17 осіб. Волонтери шукають співробітників у чернобильську лікарню. 

Нагадаємо, вранці 22 червня, під стінами Харківського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення по вулиці Новгородській почалася акція на знак протесту проти відкриття медзакладу для прийому хворих з коронавірусом.

Після полудня на територію чорнобильської лікарні на вулиці Новгородській змогли в'їхати кілька машин "швидкої" допомоги. З ранку тут чергувала поліція. Близько 100 мітингувальників не розходилися, чекаючи перших пацієнтів. У той момент, коли кілька найактивніших представників чорнобильців поїхали на прийом до голови ХОДА Олексія Кучера, на територію заїхали перші "швидкі". Під автомобіль намагалися кинутися чорнобильці, поліції довелося зняти з петель ворота для в'їзду "швидких".

Немає коментарів:

Дописати коментар