-->

23.08.20

У 2020 році вперше на конкурсних засадах надано фінансову підтримку громадським об’єднанням осіб з інвалідністю

Цього року вперше на конкурсних засадах громадські об’єднання осіб з інвалідністю могли отримати фінансову підтримку з державного бюджету на реалізацію своїх проектів, спрямованих на посилення соціальної захищеності людей з інвалідністю.

За результатами конкурсу переможцями було визначено 19 проектів 13 ГО осіб з інвалідністю на суму близько 6 млн гривень.

З 3 по 6 серпня 2020 року відбувся публічний захист проектів, у якому взяли участь 27 ГО осіб з інвалідністю з презентацією 59 проектів.

Спостерігати за публічним захистом можна було через онлайн-платформу Zoom. Це був перший публічний захист проектів громадських об’єднань, які реалізуються за рахунок коштів державного бюджету, відкритий для громадськості.

Загалом на конкурс було подано 124 проекти від 63 ГО осіб з інвалідністю.

Наразі оголошено про додатковий збір конкурсних пропозицій на державне фінансування для ГО осіб з інвалідністю до 31 серпня 2020 року включно та про організацію онлайн-навчання щодо подання та заповнення конкурсної документації.

Продовження конкурсу дасть можливість отримати державну підтримку ще більшій кількості ГО осіб з інвалідністю, дозволить їм розширити власні можливості.

Довідково

Фінансова підтримка громадським об’єднанням надається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 166 „Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю”.

Організатором конкурсу є Фонд соціального захисту інвалідів, який здійснює організацію та проведення конкурсу відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049.

Немає коментарів:

Дописати коментар