-->

10.09.20

У зоні ЧАЕС відкрито туристичний маршрут на всюдиходах

У Зоні відчуження відкрито маршрут недоступними раніше локаціями. Асоціація Чорнобильських туроператорів спільно із Державним агентством України з управління зоною відчуження розробили маршрути 30-кілометровою Зоною відчуження для всюдиходів SHERP.

За підтримки ДП “Екоцентр”, ДП “ЦОТІЗ” та Чорнобильським заповідником маршрути пройшли всі необхідні перевірки, в тому числі дозиметричний контроль, і були затверджені. За оцінками співробітників ДСП “Екоцентр”, контрольні рівні можливого опромінення гарантовано не будуть перевищені.

На сторінці Асоціації чорнобильських туроператорів йдеться:

Під час туру на всюдиходах туристи зможуть отримати незабутні комплексні враження, адже маршрути є комбінованими – вони пролягають лугом, лісом, водою та Чорнобильським бездоріжжям. Під час турів на SHERP туристи зможуть побачити локації, недоступні на виключно сухопутних або виключно водних маршрутах. Це унікальні історичні об’єкти, що використовувалися під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – затоплені баржі, пристані та техніку, яка до того жодного разу не демонструвалася широкому загалу.

Оглянути вражаючі візитівки можна буде в рамках одноденного та багатоденного турів.

Раніше “Погляд” писав, що подорожувати зоною відчуження ЧАЕС можна буде віртуально. Відбуватися тури будуть у супроводі аудіогіда українською та англійською мовами.

Немає коментарів:

Дописати коментар