-->

31.10.20

Чоловік судді КСУ "на пенсію" купив елітну квартиру за 13 млн - ЗМІ


Чоловік судді Конституційного Суду Ірини Завгородньої при пенсії 75 тисяч гривень на рік купив у Києві квартиру майже за 13 млн, а минулого року - новий BMW X4 за 1.6 млн.

Журналісти з'ясували, що чоловік судді Конституційного Суду Ірини Завгородній Сергій в липні купив трикімнатну квартиру в Києві за майже 13 мільйонів гривень, хоча в деклараціях у нього тільки 75 тисяч гривень пенсії. Про це йдеться в матеріалах програми Bihus.info.

Відзначається, що чоловік судді придбав квартиру площею 124 квадратних метрів в комплексі Новопечерські липки. Журналісти зазначають, що орієнтовна вартість такого житла без ремонту - майже 13 млн гривень, вартість квартири схожою площею з ремонтом починається, приблизно, з 14 млн гривень.

У 2018 році Завгородній також купував квартиру в Новопечерських Липках у сусідньому будинку комплексу. Тоді 54 квадратних метри нібито обійшлися йому в 1,3 мільйона гривень, хоча зараз ціни на аналогічні квартири в цьому ж будинку стартують з майже 4 мільйонів гривень.

Журналісти зазначають, що згідно з декларацією дружини судді за 2019 рік, Завгородній отримав за рік 75 тисяч гривень пенсії від Пенсійного фонду в Москві (Завгородній - громадянин РФ), 1,8 млн гривень від продажу меншої квартири і 700 тисяч гривень - від продажу авто.

При цьому автомобіль Завгородній відразу ж оновив, придбавши новий BMW X4 за 1.6 мільйона гривень.

Якщо вірити останній електронній декларації Завгородньої, її зарплата в минулому році склала понад 4 мільйони гривень.

У декларації наголошується, що ще майже три мільйони гривень Завгородній подарувала її 81-річна мати Марія Романчак. В готівці суддя тримає 120 тисяч доларів і 2,8 мільйона гривень.

Напередодні ЗМІ повідомляли, що голова КСУ Олександр Тупицький не задекларував у Криму ділянку, куплену в 2018 році за російським законодавством.

Нагадаємо, судді КС на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

У НАБУ заявили, що КСУ звів нанівець боротьбу з корупцією, а рішення Конституційного Суду, яке скасовує відповідальність за недостовірне декларування, не витримує критики ні з етичної, ні з правової точки зору.

2 коментарі:

uy3ig сказав...

Это порошенковские выкормыши! Разогнать, расстрелять и на кол!

михайло васильович сказав...

а чо???і я би купив!!

Дописати коментар