-->

22.04.21

Комітетські слухання на тему: «Чорнобильська катастрофа. Стан соціальної захищеності постраждалих осіб та актуальні завдання подолання наслідків» (у форматі відеоконференції)

23 КВІТНЯ 2021, 12:00
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проводить у форматі відеоконференції комітетські слухання на тему: «Чорнобильська катастрофа. Стан соціальної захищеності постраждалих осіб та актуальні завдання подолання наслідків».

Метою проведення заходу є вивчення проблемних питань, пов’язаних з виконанням зобов’язань держави щодо соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Захід відбудеться під час робочої поїздки членів Комітету у м. Черкаси з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Програмою робочої поїздки також передбачено зустріч Комітету з керівництвом Черкаської обласної державної адміністрації та громадськими організаціями, що представляють постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, а також покладання квітів до місцевого пам’ятника ліквідаторам аварії в знак вшанування пам'яті загиблих.

2 коментарі:

Unknown сказав...

Очень интересно сколько бюджетных денег потратят на проезд, проживание, кормление этой своры тупых бюрократов, для проведения выездного ознакомления с другим городом?

Николай сказав...

Экскурии по стране, за счет налогоплательщиков

Дописати коментар