-->

19.06.21

У режимі відеоконференції проведено чергове засідання Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Всі особові справи чорнобильців, надіслані місцевими органами виконавчої влади, було розглянуто під час чергового засідання Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що пройшло під головуванням заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Юлії Костюніної у режимі відеоконференції.

Згідно з порядком денним Регіональною комісією з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, по всім розглянутим особовим справам прийняті рішення відповідно до чинного законодавства.

«Розглянуті справи заявників стосувалися надання статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, потерпілого від Чорнобильської катастрофи, дружини померлого громадянина з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та інші питання, пов’язані з гарантуванням соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», - зазначила Юлія Костюніна.

Інформуємо, що відповідно до Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551, облдержадміністрацією проводиться робота щодо заміни пільгових посвідчень громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, деяких категорій.

Слід зазначити, що постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020 р. «Про внесення зміни до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551» продовжено до 01.01.2022 термін подання документів на заміни посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

7 коментарів:

Niki сказав...

Уже другий рік ніяк не замінять старе посвідчення на нове, раніше коли був розвал СССР 1992 році все робилось бистріше і гроши для цього були, а зараз палаці і лімузіни в чиновників є, а на папір грошей для ліквідаторів нема (((

Unknown сказав...

Таких треба гнать з України за Януковичем якщо ми хочемо жить нормально а їх у раді ой як багато.Довго прийдеться терпіть,в таких як Лариса іїм подібні.

Анонім сказав...

Гнать взашей придется пол страны. Дело только в том, что на олигархате и бизнесменах-промышленниках худо-бедно работает вся экономика. Всё сейчас зависит только от них, так как государство - это ОНА и есть , организованная преступная группа, состоящая в одной связке политиков, воров-чиновников и воров-бизнесменов.

Александр сказав...

Януковича выгнали,а привели к власти похлеще Януковича,а что Лариса у тебя пенсию забрала?

Unknown сказав...

Лариса і їй подібні питалися гражданських ліквідаторів лишить державних пенсій,то як ми должні до них ставиться.

Unknown сказав...

Бред сывои кобылы,если
Лариса олигарх,та еще и пытается отобрать в гражданских ликвидаторов государственные пенсии которых нет.
Маразм крепчает.

Unknown сказав...

Маразм ета акція.Заміна посвідчень тоже маразм.Нибуде олігархів буде держава Україна.В даний час приватне підприємство Україна.Дальші буде ще гірше, робить на олігархів нибуде кому.

Дописати коментар