-->

26.01.22

Пенсії та соціальні виплати незахищеним будуть підвищені з 1 березня

На виконання законів України щодо загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, пенсійного забезпечення військовослужбовців, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та з метою здійснення додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році Мінсоцполітики підготовлений проект постанови, який забезпечить з 1 березня 2022 року наступні кроки:

✅ Пропонується проіндексувати на 14 %:
страхові пенсії, призначені до 2019 року (при цьому сума підвищення буде не менше 100 грн, а середній розмір підвищення складатиме біля 500 грн);
🔘 пенсії військовим (середній розмір підвищення складатиме 700 грн);
🔘 мінімальні розміри пенсій по інвалідності внаслідок аварії на ЧАЕС (середній розмір підвищення складатиме 400 грн) та інші пенсії особам з інвалідністю з числа ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

✅ Пропонується встановити доплату особам, на яких не поширюється порядок індексації пенсій, у сумі 135 грн на місяць.

✅ Пропонується підвищити мінімальну пенсійну виплату особам з інвалідністю І групи та особам з повним страховим стажем (30 / 35 років) з 2 200 до 2 300 грн, а для непрацюючих пенсіонерів з числа одержувачів мінімальних пенсій, які не мають повного стажу, збільшити на 166 грн до 2 100 грн.

✅ Також пропонується збільшити розмір державної допомоги на:
🔘 400 грн (з 1 700 грн до 2 100 грн) для одержувачів допомоги на кожну дитину, яка виховується у багатодітній сім’ї;
🔘 166 грн (з 1934 грн до 2 100 грн) для одержувачів державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства і дітям з інвалідністю, а також особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, які одержують державну соціальну допомогу.

✅ Пропонується визначити індексацію на 14 % розмірів щомісячних компенсаційних виплат до пенсії літніх людей. Після індексації виплати складуть для:
🔘 осіб віком 75 – 80 років – 456 грн;
🔘 осіб віком 80 + – 570 грн.
 

4 коментарі:

Unknown сказав...

Здраствуйте!кто знает какие больницы по областям за Чернобыльцами закрепил Кабинет Министров Украины на 2022год.СПАСИБО.

Анонім сказав...

Какие "закрепленные" больницы??? Нет, таких постановлений. Читай о "медицинской реформе" и ее этапах. Первое - ВСЕ РЕШАЕТСЯ ЧЕРЕЗ СЕМЕЙНЫХ врачей. Второе - семейник решает к кому направить - узкому спецу, стационар, больницу или дома лечиться. Что касается "чернобыльских" больниц, если Вам повезло власть на месте, общественники отстояли больницу специализирующей лечение чернобыльцев - Вам туда направление.

Если, Вашу чернобыльскую больницу перепровилировали или закрыли - все на этом. Лечитесь как можете или пошлет семейник в любую больницу - порой полностью за свой счет.

uy3ig сказав...

А что, где-то есть и не за свой счет?

Анонім сказав...

Есть лечение без платное, со слов нехаевского по его видосиках в мариуполе. Все у них бесплатно, так как общественники отстояли СВОИ права. То, есть приходит чернобылец плати сука по полной со слов врачей, а если приходит нехаевский или их общественники поступят жалобы, прощения, доносы одним словом раздуют вонь - типа хероев-общественников лечат за деньги - да бы не воняло врачи лечат нехаевского и его друзей-общесвенников безплатно, тратя на них все выделенные средства местной властью и государтва. Вот, такие дела уважаемый аноним. Есть бесплатное лечение, но не для всех - а для избранных. В случае мокания мордой в бесплатное лечение нехаевского или общественников, ответка такая - Вы, суки на диванах сидите и молчите - поэтому платите, а мы ХЕРОИ выгрызаем с нервами и криками - но лечимся бесплатно.

Дописати коментар