-->

11.08.22

Французький фонд виплатить українцям 6 660 гривень: як отримати гроші

На виплати можуть розраховувати українці з найуразливіших соціальних груп

Насамперед допомогу виплатять мешканцям Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської і Миколаївської областей. Потерпілим від війни з РФ варто подати заявку на порталі "єДопомога".
Related video

Українці можуть розраховувати на нові виплати від французької гуманітарної організації ACTED. Про це повідомило Міністерство соціальної політики України.

Міністерство підписало меморандум з ACTED на виділення грошей. На виплати можуть розраховувати українці з найуразливіших соцгруп, які:проживають на тимчасово окупованих територіях;
перебувають у зоні активних бойових дій.

Додаткову підтримку до державних програм отримають 10 тисяч осіб, які подали заявку через портал "єДопомога". Розмір допомоги — 2 220 гривень на місяць на особу. Гроші платитимуть 3 місяці, кожен українець у сумі отримає 6 660 гривень.

Насамперед допомогу виплатять мешканцям Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей, які подали заявку на порталі "єДопомога".
Виплати від ACTED — що це за організація

ACTED діє в Україні з 2015 року, штаб-квартира організації — у Парижі. Спочатку вона покривала діяльність вздовж лінії зіткнення у Донецькій і Луганській областях, але останні 2 роки запрацювала у Харкові, Херсоні та Приазов'ї.

На сайті організації йдеться про те, що 3 886 осіб, які постраждали від збройного конфлікту в Україні, вже отримали фінансову допомогу від ACTED.

Після початку повномасштабної війни з Росією ACTED розширила масштаби діяльності та почала допомагати переселенцям і біженцям у сусідніх країнах Центральної Європи.
 

Є бажання висловити свої думки?
Запрошуємо у групу "Я чернобылец" соціальної мережі Viber

1 коментар:

Петр сказав...

гроші вже вкрали.

Дописати коментар