-->

04.11.22

Українці отримають подвійну соціальну допомогу від ООН: хто може розраховувати на 13 200 грн

Переселенці можуть розраховувати на допомогу Агентства ООН у справах біженців. Організація створила портал, на якому надали дані щодо допомоги громадянам. Українці отримають подвійні виплати, які загалом становитимуть 13 200 грн.

Українці зі статусом вимушено переміщених осіб мають перейти за посиланням https://help.unhcr.org та обрати країну, де вони зупинилися. Їм буде надано інформацію про підтримку, яка надається в регіонах, а також доступні послуги. Кожна держава надає окрему допомогу біженцям і вона не завжди фінансова.

Агентство ООН у справах біженців ділиться даними про житло, притулки, безпеку, оформлення важливих документів та особливості життя в інших державах.

ВПО в межах України можуть розраховувати на подвійну грошову допомогу. Раніше вони отримували по 2200 грн протягом трьох місяців – загальна сума становила 6600 грн. З початком опалювального сезону виплати зросли вдвічі – її продовжили ще на три місяці. Таким чином люди отримають по 13 200 грн.

Підтримку нададуть окремим категоріям. Є обмеження: програма підтримки стосується лише тих, хто не отримував виплат від міжнародних організацій раніше. Їхній місячний дохід сім'ї має становити не більше 5400 грн на особу.

Виплати від ООН отримують:
  • українці, які стали переселенцями після 24 лютого 2022 року;
  • громадяни, які не виїжджали, але постраждали від бойових дій у Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Черкаській, Кіровоградській, Чернігівській, Харківській та Сумській областях;
  • українці, котрі після вимушеного переміщення повернулися додому.
Найбільш уразливими категоріями населення названо: 
  • сім'ї, члени яких мають особливі потреби (хронічні хвороби, інвалідність);
  • сім'ї, голови яких – люди похилого віку старше 55 років або люди похилого віку з дитиною/дітьми до 18 років;
  • сім'ї з одного з батьків з дитиною або дітьми до 18 років, а також з людьми похилого віку – старше 55 років;
  • прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками.

1 коментар:

Петр сказав...

брехня.зелякгб давно гроші вкрав.

Дописати коментар