-->

28.03.23

Фінансова допомога Україні - останні новини

Україна найближчим часом отримає 2,5 мільярда доларів гранту від США - Шмигаль

Від початку року Україна отримала майже 5 млрд доларів підтримки від ЄС, більше як 2 млрд доларів підтримки від США.

Українській уряд ухвалив розпорядження для отримання цьогоріч другого гранту від США у розмірі 2,5 млрд доларів, які надійдуть через проект Міжнародного банку реконструкції та розвитку, а також Міжнародної асоціації розвитку.

Про це повідомляється на Урядовому порталі з посиланням на промову прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля. За його словами, ще 150 млн доларів нададуть інші наші партнери.

"Ці кошти надійдуть через проект Міжнародного банку реконструкції та розвитку, а також Міжнародної асоціації розвитку. Це дозволить залучити вже другий цього року транш у розмірі 2 млрд 660 млн доларів. На що підуть ці кошти? Зарплати нашим рятувальникам, вчителям, лікарям, на допомогу пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю та малозабезпеченим родинам", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що від початку року Україна отримала майже 5 млрд доларів підтримки від ЄС, більше як 2 млрд доларів підтримки від США.

"Маємо домовленість про нову програму з МВФ. Отримали фінансову допомогу від Великої Британії, Світового банку, Німеччини, Іспанії, Фінляндії, Ірландії, Швейцарії, Бельгії, Ісландії та Естонії. Норвегія продовжила програму виплат для 50 тисяч українців, які перебувають у складних життєвих умовах та постраждали від російської агресії. Так само продовжуються виплати за програмами ООН та Червоного хреста", - йдеться в повідомленні.

Також за останні 7 місяців у межах спільного проекту Мінреінтеграції, "Укрпошти" та міжнародних організацій забезпечено виплату одноразової грошової допомоги мешканцям деокупованих територій на загальну суму більш як 300 мільйонів гривень.

4 коментарі:

Анонім сказав...

Це дуже добре!!!

Анонім сказав...

Гуляй босота віддавати прапраправнуки будуть!!!!!

Анонім сказав...

Когда ты заткнёш своё вонючее ебало

Анонім сказав...

Бажано передивитися музичну кінокомедію,, Весілля в Малинівці" та мультфільм,,Їжачок в тумані".

Дописати коментар