-->

02.07.23

Мобільні застосунки, які допоможуть українцям за кордоном

Українці, які виїхали через війну за кордон, весь час потребують різного роду допомоги. Як зв’язатися із волонтерами? Де шукати житло та роботу? Хто допоможе з оформленням документів? Знайти відповіді на найактуальніші питання допоможуть прості мобільні додатки, вигадані нашими для наших.

I’m Ukrainian («Я українець»)

Офіційний додаток допомагає українцям з пошуком роботи та освітою. Тут можна знайти адреси волонтерських штабів, розмістити оголошення, програму подій. Додаток працює в Австрії, Британії, Естонії, Ізраїлі, Іспанії, Італії, Канаді, Нідерландах, Німеччині, Польщі, Румунії, Словаччині, США, Туреччині, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії, Швеції. Вхід у програмі відбувається через «Дію».

«Нумо Спільно»

Додаток допомагає знаходити українців за кордоном, щоб обмінюватися досвідом, дружити та спілкуватися, ставити актуальні питання, ділитися ідеями. Тут є календар культурних заходів та подій, можливості для працевлаштування та заробітку. Додаток працює в Європі та США.

«Подія»

Проект створили в Мінреінтеграції для українців, які опинилися за кордоном. У додатку можна отримати психологічну та юридичну допомогу, знайти волонтерів, корисні гуртки для дітей, взяти участь у різноманітних зустрічах та конференціях. Наразі програма працює у Берліні, проте очікується розширення.

Germany4Ukraine та Ankommen

Ще два додатки для українців, які виїхали до Німеччини. Допомагає знайти інформацію про житло, працевлаштування, соціальні виплати, отримання статусу біженця та медичної допомоги, міграційні послуги. Програма доступна в Європі і постійно оновлюється.

mObywatel

Англомовний аналог програми «Дія» у Польщі. За його допомогою українці можуть скористатися електронним рецептом на ліки. Також для українців доступний персональний документ з ім’ям та прізвищем, номером PESEL (універсальної електронної системи реєстрації населення), датою та місцем народження та громадянством.

mZUS

Додаток від Управління соціального страхування Польщі призначений для осіб, які мають право на отримання сімейних виплат на дітей. Українці, які перебувають у Польщі, можуть подавати заявки на призначення щонайменше чотирьох соціальних виплат.

Smart Migration

У додатку зібрані всі дані, необхідні біженцям у Чехії. Допоможе у працевлаштуванні на новому місці, у питаннях зарахування дітей до школи та пояснить, як працює місцева система охорони здоров’я.

eTolls EU

Додаток створили спеціально для українців, він дозволяє дізнатися про наявність платних доріг, сплатити дорожні збори заздалегідь у Чехії, Словаччині, Словенії, Румунії, Австрії, Болгарії та Угорщині, спланувати свою поїздку до Європи. Користуватися програмою можна на будь-якій країні Євросоюзу.

Немає коментарів:

Дописати коментар