-->

14.01.24

Шмигаль розповів, на скільки зростуть пенсії у березні

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про те, що уряд у березні готується провести індексацію пенсій. За попередніми розрахунками Міністерства соціальної політики, пенсії зростуть в середньому на 13%.

Як повідомив прем'єр-міністр на засіданні уряду, на субсидії з бюджету виділять 50 млрд грн, що на 12 млрд грн більше, ніж минулого року. Загалом соціальні видатки державного бюджету у 2024 році складуть 470 млрд грн. Це на 25 млрд грн більше, ніж минулого року.

"Збільшуємо програму підтримки малозабезпечених родин. Майже удвічі збільшуємо видатки на соціальний захист осіб з інвалідністю. Збільшуємо мінімальну зарплату. Продовжуємо допомагати внутрішньо переміщеним особам", - повідомив Шмигаль.

Крім того, на програми з реабілітації та психологічної допомоги ветеранам уряд виділяє 2,5 млрд грн. Усього в бюджеті на підтримку наших ветеранів передбачено понад 14 млрд грн.

5 коментарів:

uy3ig сказав...

Да причем тут Шмигаль!? Нужно в типографии НБУ спрашивать - будут деньги или нет.

https://www.ntktv.ua/news/u_kolomyyi_vshanuvaly_likvidatoriv_vybukhu_na_chornobyl%60s%60kiy_aes_video/ сказав...

зелякгб типографський станок не виключає вже два роки.що може знати шмигаль-пукіносос?

uy3ig сказав...

Кто знает - как удалить свой аккаунт здесь? ПЯть раз задавал вопрос админу - молчок.

Александр , ЧАЭС . июнь 1986 г. сказав...
Автор видалив цей коментар.
uy3ig сказав...

Да хватает тут разных, которые нам не товарищи. Считающие, что если писать на украинском языке, то уже патриот и охуительный украинец. Короче - идиотов.

Дописати коментар