-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Ми погано боролися за свої права, і у нас їх забрали!        Кто не помнит прошлого, у того не будет будущего!    ☢ ☢

29.02.2016

Школярів Львівщини запрошують до участі в конкурсі малюнків "Чорнобильський дзвін"

Учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів запрошують до участі в обласному конкурсі дитячого малюнка "Чорнобильський дзвін"

26 квітня цього року минає 30 років з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. З цієї нагоди учнівську молодь загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів запрошують до участі в обласному конкурсі дитячого малюнка "Чорнобильський дзвін". 

Проводитимуть цей конкурс у два етапи. Перший триватиме протягом лютого-березня у навчальних закладах на міському та районному рівнях. Роботи ж на другий етап конкурсу переможцям районів та міст потрібно подати до 1 квітня.

Для участі в обласному етапі конкурсу роботи переможців необхідно оформити згідно з вимогами Положення та разом із супровідним листом органу управління освіти надіслати координатору обласного етапу конкурсу – Львівському обласному центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (адреса: 79020, м. Львів, вул. І. Франка, 133).

Зазначимо, що конкурс організували з метою вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Автори-призерів нагородять дипломами та грамотами.

Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free