-->

13.11.11

9 коментарів:

tfgwe сказав...

Да, наивные старушки, старички и дурачки,
Все, кого, как деток малых, «голубые ПеРдуны» на мякине провели.
Голоса свои отдали? Пожинайте их плоды.

Навалилось на Вас счастье. Коммунизм уже настал.
Президент Ваш - Янукович, тот, что профессионал.
Он «проффесор» с большим стажем (пара «ходок» не предел),
Всех увидел, всех услышал, даже «кинуть» всех успел.

Вот с Николкою Пахло (Вы не путайте с «гавно», псевдоним его «Азаров»),
Отгрузил он Вам зарплат, пенсий, всяческих доплат, снизил цены и тарифы,
Вставил русский Вам язык, да и все, что обещал, когда к власти путь топтал.
Ну, а пошесть с ним пришла, это ж страшные дела!
Где ресурсы - повсеместно, всех меняют на «донецких»
И сосут все наши средства словно «черная дыра».
Для наглядности:
http://realt.ua/Statti/0_Index.php?idn=65909&idr=1024#211
http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2011/10/19/6686588/
с приложен

Анонім сказав...

Ганьба коли чорнобильські проблеми вирішуються за рахунок інвалідів Чорнобиля!!!!!
стас

Саша Сумы сказав...

Интересно он за базар отвечает, или типа сявки - пробухтел, по ушам проехал, а там пущай хоть выздохнут эти чернобыльцы.

Анонім сказав...

Если бы отвечал то такого беспридела не было бы и наши товарищи не умирали масово после получения пенсий за ноябрь(В Лисичанске Луганской обл с 1.11.2011г по 12.11.2011г умерло четыре инвалида чернобыльца,трое получили инсульт,один инфаркт.)Нас целенаправлено и планомерно уничтожают,и этот геноцид своему народу устроил долбаный гарант Янукович.Нет человека нет проблем, это его дивиз на 25 годовщину аварии.

Анонім сказав...

Ви повинні зрозуміти, що за рік часу Україна скотилася з правової держави до повної диктатури одного "гаранта"! В країні не діють Конституція, Закони, постанови суду, а головне дії виконавчої влади підпорядковано не законам країни, а вказівкам одної людини, яка узурпувала владу і на цій оснеові виносить, нові Закони, які повністю суперечать уже прийнятим діючим Законам, а головне Конституці!!! Але це не тривожить ні "гаранта" ні всіх гілок влади, якщо ці гілки іще можна назвати владою?! Попробуйте звернутися по питанню правопорядку чи скоєння злочину до любої гілки влади... В кращому випадку отримаєте формальну відписку з посиланням на виконання нового закону-клону, який підімяв під себе всі інші Закони та Конституцію! А прокуратурі якби, хто очі замилив не говоримо вже про юстицію, якої вже практично немає бо вона виконує закази "гаранта" по штампуванні нових законів-клонів по яких він буде вести своє правління!! Просніться і звірте, що діється реально, а що написано в Конституції та Законах до приходу "гаранта"! Така діяльність схожа на діагноз...! Прийшов час коли розмовляти з владою мовою закону неможливо - тепер влада "закон"! Але головну помилку "гарант" традиційно вже зробив - рано чи піздно, але за свій "базар" перед народом відповість, або швидше втіче за бугор з нашими пенсіями, яких для нас немає!!

Анонім сказав...

Гарант МОЛОДЕЦ!!!!
Нет человека-нет проблем!
Четко.Ясно.УБЕДИТЕЛЬНО!!!
стz

Анонім сказав...

Цинізм вищого гатунку, в 25 роковини на весь світ заявити, і так надругатись над ліквідаторами, слів немаю як цю тварюку назвати. Тільки і хочеться, що кричати на весь голос "спасибо жытелям Донбаса за пр..." ,та боюсь що толку від того крику буде мало.

Житель Донбасса сказав...

Уму «регионалов» непостижим «предел лжи и лицемерия»...Ребята простите нас ,что выбрали такое...

Владимир сказав...

Янык должен ответить за базар.

Дописати коментар