-->

01.09.12

"У країні править кримінал і правоохоронна система з криміналом заодно" — Гриценко

Анатолій Гриценко вважає, що найбільші випробовування для опозиції почнуться в парламенті. 

Найбільші іспити для опозиції почнуться в парламенті. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" розповів кандидат у народні депутати від Об'єднаної опозиції "Батьківщина", нардеп-"нунсівець"Анатолій Гриценко.

"Кожного депутата ламатимуть, щоб Янукович отримав 300 голосів для зміни Конституції під своє вічне правління. Лякатимуть кримінальними справами. Хто не витримує тиску, той має скласти депутатські повноваження добровільно, на його місце прийде інший член команди. Це зафіксовано в нашій присязі. Маємо вистояти", - сказав він.

За його словами, він хотів би бачити більше яскравих особистостей у їхньому списку.

"Чому список кандидатів від опозиції міг бути сильніший, переконливіший і яскравіший, але не став такий? Через страх. Ми пропонували приєднатися багатьом — відомим ученим, освітянам, медикам, провідним фахівцям у різних галузях, які обіймають серйозні посади, мають знання й досвід, яких знають і шанують десятки й сотні тисяч людей. Яким й агітувати за себе не треба — люди їх і так обрали б. Але як тільки ректор, головний лікар чи директор НДІ заявить про опозиційність, він одразу втратить посаду і справу, якою живе. Та ще й отримає купу кримінальних справ навздогін. Ми ж не в Чехії живемо і не в Литві. А в країні, якою править кримінал і правоохоронна система з криміналом заодно. Знаєте, коли списки опозиції стануть набагато яскравішими? Перше: коли опозиція нинішня допоможе народу здолати отой страх. Друге: коли народ повірить у себе, вийде із "хати скраю" і підтримає опозицію 28 жовтня. Щоб врешті-решт ми збудували державу, у якій влада боїться народу, а не навпаки", - додав Гриценко.

Повністю інтерв'ю читайте тут.

Джерело: Gazeta.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар