-->

26.09.14

З хворої голови на здорову

Досить цікавою виходить переписка директораДепартаменту соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи при Мінсоцполітики Сергія Подорожного з головою Коломийської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Віктором Позніком. 

Замість того, щоб надати конкретну відповідь з приводу невиплат пенсій за рішенням судів, пандиректор повідомляє, що з цього приводу прийнята відповідна урядова постанова, а також вдається до перелічення різноманітних дат та проведених різними структурами заходів, які аж ніяк не впливають на соціальний захист чорнобильців.

Дійшло й до того, що цей чиновник дозволяє собі зауважувати, кому і з ким громадським організаціям "дієво" співпрацювати.

Ось, що цього приводу сказав сам Віктор Познік:

"На рівні держави 26 квітня і 14 грудня майже не відзначається. Все зводиться до якихось чиновницьких заходів, які абсолютно не впливають на соціальний захист чорнобильців. Щорічно, перед цими датами, трохи поговорять, про нас ліквідаторів, і на тому все закінчується до наступного року. Хоча, добре, чому навчилися чиновники – це рясно звітувати на папері. Хочеться запросити пана директора на 14 грудня до Коломиї в капличку "Чорнобильський Спас", де щорічно в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, починаючи з 2002 року, проводиться богослужіння за здоров’я ліквідаторів. Ще подібною капличкою на протязі п’яти років опікуємося і в Пущі Водиці на Київщині в Дитячому диспансері радіаційного захисту населення. Також видали книжку про ліквідаторів Коломийщини. Осередок Коломийської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" - є одним з найпотужніших на Прикарпатті. Останній захід, який ми запланували провести – це надання допомоги нашим побратимам зі Сходу України, де проводиться АТО. Варто зауважити, що всі свої заходи ми проводимо без будь-якої державної підтримки. Тому, зауваження пана директора Сергія Подорожного є абсолютно недоречними.".
Немає коментарів:

Дописати коментар