-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

"Люди отримують 949 грн пенсії, 300 віддають за комуналку. Тепер їм ще податок на нерухомість платити?"

Міський голова Рави-Руської, районного центру у Львівській області, Ірина Верещук вважає, що податкові надходження в бюджет не збільшуватимуться.

Оскільки підприємства не працюють, пояснює, чому люди не стануть платити новий податок на нерухомість і комунальні платежі, а також прогнозує хвилю соціальних протестів в Україні вже навесні.


Мер невеликого прикордонного міста Рава-Руська у Львівській області Ірина Верещук пояснила, чому податкові нововведення уряду вдарять по найбільш незахищеним верствам населення.

У нас рівень комунальних платежів став 40% при тому, що ми не піднімали тарифи в два рази

Законодавство визначило, що квартири оподатковуються, і місцеві ради стануть ворогами для своїх виборців. 60 квадратних метрів для квартири і 120 - для дому. Я вам відразу кажу: Рава-Руська - це в основному приватні домоволодіння, з них 95% більше 120 квадратних метрів. Це зовсім не говорить про те, що тут живуть олігархи. Будинки були типовими, побудованими в радянський час, ми їх називали будинки-школи. Звичайні двоповерхівки.

Тільки що з мого кабінету вийшла пенсіонерка, яка повідомила, що у них немає коштів, щоб платити 9 грн за сміття, тому що вони живуть удвох і стільки платити не можуть. Як я зможу змусити її заплатити? Вона пенсіонер. Там один, там другий, п'ятий у сім'ї - всі знайдуть виправдання. Це буде просто колапс! Люди почнуть відмовлятися платити і це стане масовим. У нас рівень комунальних платежів став 40% при тому, що ми не піднімали тарифи в два рази. Я прогнозую масова відмова від оплати комунальних платежів, де це можливо. Я прогнозую масову несплату нового податку на нерухомість, тому що люди просто перестануть оформляти нерухомість на себе. У нас дуже багато людей не зробили документи на квартири, і вони не будуть їх робити, у них не буде права власності, а я не зможу залучити їх до відповідальності.

Ніхто не дотує ЖКГ, нам ні копійки не надходить з районного чи обласного бюджету. Це виключно власні доходи. Причому зарплата працівникам ЖКГ сплачується в останню чергу. Виплатили всім: учителям, вихователям в садах, а вже потім з решти грошей будуть виплачувати зарплату в ЖКГ. Уявіть собі, що це буде. Левову частку вони отримують з надходжень комунальних платежів. Вони закриються і будуть ліквідовані. Про який взагалі прибуток і розвиток ми говоримо?

У змінах до Податкового кодексу закладено податок на дизельний і бензиновий двигун. Якщо дизельний двигун більше 2,5 літрів, а бензиновий більше 3-х, то треба платити. Більшість наших людей їздять на старих машинах, привезених з Польщі. Старі 124-і "Мерседеси" мають більше 3 літрів. І хто буде платити цей податок?

Шпалопропиточний завод працює два дні, вони перейшли на 0,25 ставки. Про який прибуток може йти мова? Податки тільки падають.

Податок з прибутку підприємств мінімальний, тому що ні одне підприємство у 2015 році прибуток не може показати апріорі, у них його немає. У нас державні підприємства працюють по два дні на тиждень. Шпалопропиточний завод працює два дні, вони перейшли на 0,25 ставки. Про який прибуток може йти мова? Податки тільки падають. Наповнення бюджету буде мінімальним, а зростання цін на продукти і все інше - високим. Закладена інфляція на рівні 18% - це смішно. Інфляція вже перевищила 100%.

Комерційна нерухомість в Рава-Руській та комерційна нерухомість у Києві абсолютно різні. Але платити їм тепер потрібно однаково. В нашому місті в продуктовий магазин в день зайде максимум сотня людей. А в Києві це сотні і тисячі. Але податком вони обкладені однаково. Тоді нам залишається закривати підприємства і магазини.

Ми просили залишити податок на доходи фізосіб за місцем роботи людей. Але наш спиртзавод платить в Київ, шпалопропиточний завод платить в Київ. Нам не залишається нічого. У нас 60% ринку землі в тіні. Підприємці не хочуть платити орендну плату. Ми просили податкову не приймати звіти у них, поки вони не оформлять землю. Вони що, в повітрі висять? І так роками. Як працювали вони в тіні, так і будуть далі.

Повно сімей, де члени чи учасники АТО, або афганці, або чорнобильці - всі мають пільги і когось з них виділити буде неможливо, особливо в маленьких містах, де люди знають один одного. Навіть якщо буде об'єктивна причина, чому їм треба нульову ставку дати з податку, люди цього не зрозуміють. Ось тільки що до мене приходив чоловік і заявив: "Я плачу 9 грн, а мої троє сусідів працездатного віку платять 1 грн".

Тиск на олігархів і простих громадян неспоставимо. У нас в маленькому містечку пенсії 949 грн, а комунальні послуги - 300. І тепер ще їм податок на нерухомість? При цьому все це покладено на плечі місцевих рад. Це в нормальний час викликало б хвилю обурення, а зараз люди масово не будуть платити. І що, податкова з будинку буде когось викидати?

Все це призведе до соціальних і голодних бунтів вже навесні. В березні розпочнуться масові протести!

Наприклад, вони взяли і обклали податком у 10% спеціальні пенсії. Люди отримують по 200 000 грн. Приберіть ці страшні витрати на пенсії і поставте поріг - пенсія не більше 10 000. Головний інженер "Львівоблгазу" отримує 200 000 грн зарплати. Як при глибоко дотаційному НАК "Нафтогаз" може бути зарплата в 200 000? Поставте ліміт на зарплати. Ми чуємо, що Арсеній Яценюк купує одну зимову шину для свого авто за 42 000 грн. Це цілий день життя нашого містечка! А у нас заборгованість по зарплаті в 18 000, яку ми не можемо заплатити.

Урізали пільги. В нашому місті, скажімо, є санаторна група в дитсадку, яку від нас вимагають закрити. Але ми його не закриваємо тільки тому, що там діти їдять. Батьки віддають туди, аби вони могли поїсти. Вдома у них їсти нічого!

Я не знаю, що робити! 22 мільйони українців проживають у малих містах і селах. Все це призведе до соціальних і голодних бунтів вже навесні. В березні розпочнуться масові протести! 12 000 дотаційних бюджетів висить на державному бюджеті. А стимулу не бути дотаційними немає, тому що немає законодавства. Як тільки ти заробив на дві копійки більше, так відразу держава у тебе їх забрала. Ось всі сидять і дивляться, але дивитися нікуди. Замкнуте коло.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free