-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

22.01.2015

Чиновників змусять спілкуватись з учасниками мітингів

Верховна Рада може зобов’язати чиновників запрошувати до себе представників громадських об’єднань, які вийшли на мітинг. Тих, хто не захоче спілкуватись, штрафуватимуть.

Група народних депутатів підготувала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав громадян під час проведення мирних зібрань)» (№1779). Як зазначають парламентарі, громадяни часто збираються з метою висловити свою думку або позицію представникам влади, однак часто останні не тільки ігнорують вимоги, а й відмовляються їх вислухати.

Тому народні обранці пропонують спростити доступ учасників мітингів до високих кабінетів.

Відповідно до ініціативи відмова керівниками та іншими посадовими особами органів влади і місцевого самоврядування невідкладно прийняти представників громадських об’єднань під час проведення ними мирних зібрань каратиметься штрафом від 150 до 230 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2550—3910 грн.).Такі ж санкції передбачені й для керівників підприємств. При цьому форма їх власності не матиме жодного значення.

Комментариев нет:

Отправить комментарий