-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

26.01.2015

Павло Розенко: Трускавецький санаторій «Батьківщина» надає якісні послуги і ми будемо його підтримувати

23 січня Міністр соціальної політики Павло Розенко відвідав спеціалізований трускавецький санаторій «Батьківщина», який перебуває у сфері управління Мінсоцполітики, де лікуються інваліди та ветерани війни і праці, потерпілі від аварії на ЧАЕС та інші соціально незахищені верстви населення (гастроентерологічного профілю).

Міністр поспілкувався з трудовим колективом, насамперед його цікавили якість надаваних послуг та рівень обслуговування. Павло Розенко оглянув бювети з мінеральною водою, лікувальні кабінети, кімнати для проживання.

Міністра було поінформовано, що заклад вже прийняв понад 200 тисяч відпочивальників. Лише торік в ньому оздоровилися більше 5 тисяч осіб. Серед них були й діти з Донецької та Луганської областей, які там відпочивали і проходили курс реабілітації.

Міністр наголосив: «Ми безумовно будемо підтримувати цей санаторій, адже він є державним і надає якісні послуги. Також, звичайно, потрібно залучати і приватний сектор, створювати державно-приватне партнерство».

Комментариев нет:

Отправить комментарий