-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

25.01.2015

Міністерство соціальної політики України планує перейти до єдиних принципів нарахування пенсій

Про це повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко, під час брифінгу в Івано-Франківську, передає Еспресо.TV

“Я думаю, що наступним законопроектом, який внесе уряд у Верховну Раду України буде все-таки поступовий перехід до єдиних принципів нарахування пенсій. Щоби всі люди знали, що є один принцип, незалежно від того, де і на якій посаді ти працюєш. Але не буде більше такого, що є одна пенсійна система для звичайних людей, пенсія яких становить 45% від їхньої зарплати, а є якась інша система для 10-15 категорій так званих персональних пенсіонерів, у яких вона рахується по якихось інших формулах і становить 80 чи 90% зарплати”, — сказав міністр.

Він також зазначив, що уже нині обмежені пенсії ряду чиновників.

“Ми дуже суттєво обмежили сьогодні пенсії різного роду чиновникам, народним депутатам, прокурорам, суддям, державним службовцям. Ми знизили поріг нарахування пенсій. Якщо ще декілька років тому вони мали пенсії 90% від зарплати, то сьогодні уже 60%”, - уточнив Павло Розенко.

За його словами, уже найближчим часом модель єдиної системи нарахування пенсій буде представлена.

Комментариев нет:

Отправить комментарий