-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты    ☢ ☢

На Житомирщині онкохворі чорнобильці всіх категорій можуть лікуватися високовартісними медичними технологіями

За результатами розгляду звернення члена Консультативної ради при прокуратурі області, голови обласної Асоціації «Дзвони Чорнобиля» Леоніда Антонюка проведено перевірку щодо використання бюджетних коштів департаментом охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації та обласною клінічною лікарнею ім. Гербачевського і виявлено порушення.

Як повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області, було установлено, що посадовими особами, у червні 2013 року, за рахунок коштів бюджетної програми «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» закуплено 135 спинальних імплантів та лікворошунтуючих систем на суму понад 800 тис грн.

Однак, протягом півтора року проліковано лише двоє онкохворих чорнобильців 1 категорії, для яких призначались сучасні медичні технології.

Для інших категорій медичні засоби не застосовувались, у той час, коли нормативно-правовими актами від травня 2014 року дозволено їх використання для всіх категорій потерпілих від Чорнобильської катастрофи.

Прокуратурою області на вказане порушення відповідно відреаговано і вжито заходів для усунення порушення.

Наразі високовартісними імплантами та системами можуть лікуватися онкохворі чорнобильці всіх категорій Житомирщини.

Таким чином, усі медичні засоби, на придбання яких використано понад 800 тис грн бюджетних коштів, використають за призначенням.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free