-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Україна очолила рейтинг найнижчих середніх зарплат у Європі

Середня зарплата в Україні склала 178 євро. Найбільше в Європі заробляють жителі Ліхтенштейну – 4896 євро.

Середньомісячна зарплата українців в 2014 році виявилася найнижчою серед жителів Європи, свідчать дані інфографіки, опублікованої на сторінці англомовної версії Вікіпедії.

Середня зарплата в Україні склала 178 євро. Найбільше в Європі заробляють жителі Ліхтенштейну – майже п’ять тисяч євро на місяць.

Вікіпедія склала карту і список країн, в якому в місцевих валютах, євро та доларах США вказані середні місячні зарплати “брутто” і “нетто” (після сплати податків). На карті зображені середні зарплати “нетто” на підставі різних джерел.


Відзначається, що в менш розвинених економіках реальні доходи населення можуть перевищувати офіційні через значну частку сірої економіки.

Бузковим цвітом вказані зарплати, які перевищують €3 тис, синім – в діапазоні €2-3тис, зеленим – в діапазоні €1-2 тис, жовтим – в діапазоні €0,5-1 тис, оранжевим – менше 500 євро.


За матеріалами Корреспондент.net

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free