-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

15.02.2015

Ігор Райнін зустрівся з представниками ініціативної групи чорнобильських організацій Харківщини

15 лютого 2015, 13:38
Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін 15 лютого зустрівся з представниками ініціативної групи чорнобильських організацій Харківщини. На зустрічі керівник області і чорнобильці обговорили питання відшкодування шкоди громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За підсумками зустрічі Ігор Райнін дав доручення Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА підготувати лист щодо визначення проблематики і роз'яснення трактування ст. 60 Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України». Також представники чорнобильських організацій отримали підтримку голови ХОДА в питаннях співпраці з Координаційною радою чорнобильських організацій.

Крім того, було прийнято рішення підготувати зустріч чорнобильців з народними депутатами-харків'янами і депутатами Харківської обласної ради.

Комментариев нет:

Отправить комментарий