-->

24.03.16

Микола Кукуріка: в чорнобильців забрали всі пільги

Партія Пенсіонерів України підтримує акції протесту ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та вважає, що чорнобильцям потрібно повернути пільги, якими їх має забезпечувати Україна.

«На сьогодні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС змушені в судовому порядку відстоювати власні пенсії. Кожен другий чорнобилець потребує системного медичного забезпечення, а їхні родини мають отримувати гарантовану допомогу від держави, заради якої ці люди у 1986 році віддали своє здоров’я та життя. Сьогодні ми маємо безпрецедентне нехтування правами 1,2 млн. громадян, які не роздумуючи віддали все, що мали, заради нас із вами. Нехтувати і забувати про їх подвиг – верх цинізму, якого не можна пробачати нікому», - пояснив голова Партії Пенсіонерів Кукуріка Микола.

Нагадаємо, 23 березня під стіни КМУ прийшло понад 6 тисяч чорнобильців, які вимагали повернути їм пенсії та на законодавчому рівні захистити їхні права. Партія Пенсіонерів неодноразово вимагала від уряду забезпечити виконання законних вимог цієї категорії населення.

Інформаційний відділ Партії Пенсіонерів України

Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/389168.html

Немає коментарів:

Дописати коментар