-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

19.09.2016

Чорнобильці під Радою протестують проти ліквідації пенсій і пільг (фото)

Близько ста осіб зранку 19 вересня зібралися на мітинг під будівлею Верховної Ради України з плакатами: «Ліквідатори вимагають повернення пенсій», «Влада, не знищуй чорнобильців!», «Герої Чорнобиля врятували країну, яка їх добиває!». Серед учасників мітингу переважно люди похилого віку, деякі - з орденами. Про це передає кореспондент АСН.

Чорнобильці вимагають скасування постанови Кабміну №1210 від 23.11.2011, а також - прийняття законопроекту про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо пенсійного забезпечення - №4442).

Проект закону пропонує «встановити розміри мінімальних пенсійних виплат, додаткових пенсій і компенсацій в залежності від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність», - наголошується в пояснювальній записці до документа.


Комментариев нет:

Отправить комментарий