-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

05.12.2016

На Вінниччині стартує благодійна програма «Заміна систем опалення» для чорнобильців

Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я» розпочала доброчинну програму «Заміна систем опалення». Її основною метою та цілями є задоволення енергетичних потреб споживачів, які розташовані та мешкають на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях.

Нині ведуться перемовини щодо залучення в Україну опалювальних систем у вигляді благодійної допомоги, вона надаватиметься безкоштовно. Для участі в цій Програмі фізичним особам, необхідно надіслати на поштову адресу організації копії своїх особистих документів, а саме:

· роздруковану та заповнену заяву про вступ в Громадську організацію «Всеукраїнський союз чорнобильців»;

· роздруковану та заповнену заяву про включення до благодійної програми «Заміна систем опалення»;

· копію усіх сторінок паспорта громадянина України;

· копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичній особі, платнику податків;

· копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (з вкладкою до посвідчення за її наявністю), та довідку про реєстрацію міста проживання на території Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Вінницької або Черкаської області.

Для участі в цій Програмі юридичним особам необхідно надіслати на поштову адресу організації, обов’язково засвідчені особистим підписом керівника та печаткою державної або комунальної установи копії документів, а саме:

· роздруковану та заповнену заяву про включення до Благодійної програми «Заміна систем опалення»;

· копію витягу (виписка) з ЄДРЮОФОП;

· копію витягу (виписка) органу статистики.

З урахуванням благодійної допомоги, учасники цієї програми матимуть можливість бути забезпеченими тепловою та електричною енергією за мінімальними витратами.

З детальнішою інформацією про діяльність Організації можна ознайомитись на її Інтернет-сайті за посиланням

Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий