-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

18.01.2018

У Конотопі чорнобильцям пропонують оздоровитися у санаторії

У Конотопі громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і мають першу категорію пропонують скористатися безкоштовним лікуванням у одному із санаторіїв Сумщини.

Зазначається, що постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 №854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” передбачено безкоштовне надання путівок на санаторно-курортне лікування та вільний вибір санаторію.

Наразі в черзі на проходження в 2018 році санаторно-курортного лікування перебуває майже 50 постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, категорії 1 – йдеться у на фейсбук-сторінці Управління соціального захисту населення.

На сьогодні управління соціального захисту населення розпочинає роботу по укладанню угод на оздоровлення. Наразі пропонується для ознайомлення інформацію про санаторій “Токарі”, який розташований в нашій кліматичній зоні, м.Лебедин, Сумської області.

То ж чорнобильців, які бажають обрати для оздоровлення санаторій “Токарі”, просять звертатися до кімнати №10 управління соціального захисту населення Конотопської міської ради (м.Конотоп, пр.Миру, 6).

Комментариев нет:

Отправить комментарий