-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

04.02.2018

Ці чотири ознаки вказують на поганий кровообіг

Кровообіг забезпечує життєдіяльність організму. Завдяки йому наші органи, м’язи і кістки отримують необхідне їм живлення. І коли з кровообігом виникають проблеми, наше тіло відчуває це.

Народна Правда із посиланням на Med2 розповідає про перші ознаки поганого кровообігу.

Відчуття поколювання в ногах і руках

Рух покращує кровообіг, а перебування в статичному стані, навпаки – погіршує. Таким чином, відчуття поколювання і мурашок, що повзають по тілу, виникає при погіршенні кровообігу.

Для його поліпшення треба регулярно ходити, півгодини в день як мінімум. Така проста фізична активність змушує м’язи напружуватися, а це активізує кровообіг.


Набрякання ніг

Нестача крові компенсується затримкою рідини там, де вона виробляється. В результаті виникає запалення, людина відчуває біль і оніміння в ногах. На ногах легко утворюються синці. Якщо помічаєш у себе такі симптоми, обов’язково звернися до лікаря.

Щоб надлишок рідини краще виводився з організму, пий більше води. Добре також полежати з ногами, піднятими вище голови. Завдяки цьому, кров краще розподіляється по тих місцях, де її не вистачає.

Втома

Якщо в різні органи і частини тіла надходить менше крові, тіло не може витрачати енергію в нормальному режимі, і людина швидко втомлюється навіть при невеликому навантаженні.

М’язи не справляються з навантаженням, їм доводиться працювати в посиленому режимі, і стомлюваність зростає. В результаті людина постійно відчуває втому, і це дуже обмежує її активність.

Випадання волосся

Нашому волоссю для того, щоб воно було міцним, теж потрібні поживні речовини. І якщо кровопостачання волосся зменшується, його стан погіршується.

Волосся при цьому не тільки посилено випадає, але й стає занадто сухим, а кінчики січуться.

Нагадаємо, вчені з Великобританії провели ряд досліджень складу та властивостей звичного всім буряка. За висновками експертів, регулярне вживання буряка в сирому і вареному вигляді значно покращує здоров’я.

Також фахівці дійшли висновку, що сполука, яка міститься в складі яблук – епікатехін поліфенол – сприяє підтримці еластичності кровоносних судин, тим самим чинячи позитивний вплив на стан серця.

Раніше вчені назвали мандарин найкориснішим фруктом, особливо для курців. Цей фрукт містить велику кількість бета-криптоксантину, який здатний блокувати ріст ракових клітин і захищати організм від онкологічних захворювань.

Комментариев нет:

Отправить комментарий