-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

01.09.2018

На Полтавщині оздоровлять 200 ліквідаторів чаес за рахунок обласного бюджету

Щоб мати можливість оздоровити якомога більше учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, на це, крім державної програми, в Полтавській області передбачили і кошти з місцевих бюджетів різних рівнів. Зокрема, з обласного бюджету на оздоровлення 200 громадян вказаної категорії виділено 1360 тис. грн, в тому числі 760 тис. грн за рахунок перерозподілу коштів, 600 тис. грн – додатково виділені кошти.

Про забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС говорили на засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.

Зокрема, як повідомили в департаменті, з заявами щодо забезпечення у 2018 році безоплатним оздоровленням звернулось 1595 осіб, із них 1179 осіб – на санаторно-курортне лікування, 416 осіб – на отримання компенсації замість путівки.

За державною програмою на організацію оздоровлення у поточному році області виділено 4224 тис. грн (на рівні минулого року), за рахунок яких виплачено компенсацію 416 особам (100%) та будуть забезпечені санаторно-курортним лікуванням 586 громадян, з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Загалом, з врахуванням компенсації замість путівки, пільгою щодо безоплатного оздоровлення в поточному році будуть забезпечені 1289 громадян. Це на 501 особу більше, ніж в минулому році.

Комментариев нет:

Отправить комментарий