-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

20.09.2018

«Вимагаємо від уряду виконання рішення Конституційного суду щодо відновлення виплат чорнобильцям»

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська закликала членів Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи підтримати вимогу до Кабміну виконати рішення Конституційного суду щодо відновлення пільг та компенсацій чорнобильцям.

«У липні ми домоглися перемоги в Конституційному суді, який визнав рішення коаліції позбавити компенсацій ліквідаторів та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС неконституційним і зобов'язав уряд відновити всі відібрані у людей пільги. За ці 2 місяці Кабмін палець о палець не вдарив, щоб приступити до виконання цього рішення. Залишалася надія, що уряд передбачить відновлення законних компенсацій чорнобильцям у проекті бюджету на 2019 рік, але, ознайомившись з оприлюдненими документом, ми побачили, що там навіть мови про це не йде.

Влада просто ігнорує рішення Конституційного суду і навіть не збирається його виконувати! Чорнобильці на взводі ... Ми домоглися перемоги, яку у людей намагається відняти Кабінет міністрів. Цього допустити не можна, інакше по всій країні пройдуть масові акції протесту. Тому я звертаюся до колег-депутатів з проханням об'єднати зусилля, втрутитися в ситуацію і внести відповідні зміни до проекту бюджету», - підкреслила опозиційний політик.

Також народний депутат закликала членів комітету підтримати законопроект №8355-1, метою якого є відновлення соціальної справедливості щодо перерахунку пенсій особам з інвалідністю, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.

«Люди, які віддали своє здоров'я під час евакуації наслідків аварії, заслуговують на належне забезпечення. На сьогоднішній день влада позбавила цих людей можливості отримувати свої законні виплати. Я прошу комітет підтримати законопроект №8355-1, який забезпечить справедливе пенсійне забезпечення людей, які брали участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і які отримали інвалідність. Кинувши дану категорію людей напризволяще, держава у черговий раз показує свою байдужість до українського народу. Ми не можемо допустити такого ставлення до співвітчизників, які боролися за наше майбутнє», - зазначила Наталія Королевська.

Комментариев нет:

Отправить комментарий