-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        ADS EARN BTC | The All-in-one Advertising Platform         Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

06.11.2018

Люди, які врятували світ від катастрофи, отримали лише «сухпайки», – нардеп про захист чорнобильців

За роки, що минули з часів Чорнобильської катастрофи, пільги для чорнобильців періодично урізуються, частково повертаються, і знову урізуються. І все це на тлі обіцянок підтримки і гідних соцгарантій з боку держави.

Запитання пенсій та їх перегляду – по суті, найбільш часта вимога, яка озвучується чорнобильцями. Влітку мітинг під Верховною Радою зібрав кілька тисяч афганців, чорнобильців та учасників АТО. Вони розповіли, що акцію протесту в Києві влаштували через невиконання державою їх гарантій соціального забезпечення та мав можливість перетворитися у народну хвилю гніву.

Народний депутат Ірина Констанкевич переконана, що держава повинна виконати свої зобов’язання перед цими людьми, інакше це може викликати велику соціальну напругу.

Нещодавно на адресу нардепа надійшло звернення від членів Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» щодо необхідності врахування в Законі України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» фінансування видатків на виконання програм пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, на рівні, необхідному для своєчасного проведення виплат та забезпечення визначених законодавством гарантій зазначеним особам.

Відповідне депутатське звернення Ірина Констанкевич направила Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, йдеться на сайт народного депутата.

«Сьогодні ми повинні зробити все, щоб люди, уражені страшною бідою, все-таки були соціально захищеними», – підкреслила Ірина Констанкевич.

Нардеп зазначила, що обурена заявами деяких чиновників, буцімто пільгами користуються лише псевдоліквідатори аварії, які свого часу змогли одержати відповідні посвідчення. Люди, які врятували світ від катастрофи, замість вдячності отримали від держави лише «сухпайки», - переконана нардеп.


Комментариев нет:

Отправка комментария