-->

09.03.20

Кабмін потішив пенсіонерів прекрасною звісткою

Перезавантаження Кабміну стало несподіванкою для багатьох громадян України, які тепер не розуміють, до чого готуватися та чого конкретно очікувати від нових міністрів уряду Дениса Шмигаля. Однак чимало очільників міністерств уже озвучили, чим будуть займатися на своєму посту. Так, нова міністерка соціальної політики Марина Лазебна наголосила, що головним завданням для її відомства є проведення індексації та підвищення пенсій. Про це інформує ONLINE.UA з посиланням на сайт відомства.

"Першочергове завдання, яке зараз стоїть перед міністерством, – проведення індексації пенсій та забезпечення підвищення рівня пенсійного забезпечення в країні", — наголосила нова глава Мінсоцполітики.

Окрім того, що важливо розуміти, Марина Лазебна уже доручила невідкладно підготувати пропозиції щодо шляхів підвищення соціального захисту людей під час першої зустрічі з колективом міністерства.

Варто також зазначити, що новий очільник Кабміну Денис Шмигаль нещодавно повідомив, що його уряд екстрено буде переглядати державний бюджет в частині збільшення видатків для виплати пенсій. У Мінсоцполітики наголосили, що в Україні тричі за рік підвищать максимальну пенсію.

Що цікаво, раніше сам глава держави Володимир Зеленський розкритикував пенсійну реформу в Україні. Він вирішив нагадати чиновникам, що пенсіонери отримують близько 2 тисяч гривень на місяць, а уряд досі немає жодного реального плану щодо підняття їм соціальних виплат. 

Немає коментарів:

Дописати коментар