-->

08.04.20

В умовах карантину соціальні працівники працюють у посиленому режимі

Понад 40 тисяч соціальних працівників, незважаючи на посилені карантинні заходи, продовжують працювати у посиленому режимі, та щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї у складних життєвих обставинах отримували необхідні соціальні послуги.

Понад 30 тисяч соціальних робітників обслуговують одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які перебувають вдома, а саме забезпечують їх продуктами харчування, медикаментами та іншими товарами, а також допомагають оплачувати рахунки, готувати їжу, прибирати тощо.

Також понад 6 тисяч працівників та фахівців із соціальної роботи надають паліативну допомогу в установах та закладах, в яких тимчасово або постійно проживають або перебувають діти, громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, бездомним особам та іншим вразливим верствам населення. Щоденно закладами та установами системи соціального захисту населення здійснюються заходи щодо виявлення громадян, які потребують допомоги.

Наразі за інформацією, наданою обласними, Київською міською державними адміністраціями, додатково виявлено близько 25,0 тисяч одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують надання соціальних послуг. Роботу щодо організації надання соціальних послуг особам з числа додатково виявлених розпочато та тримається на контролі. Працівники соціальної сфери піклуються про людей із числа вразливих верств населення та дбають про те, аби жодна людина не залишилась без захисту.

Додатково інформуємо, що станом на 07.04.2020 в Україні діє:

796 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та центрів надання соціальних послуг, якими обслуговується близько 1,2 млн осіб похилого віку, осіб з інвалідністю;

604 центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на супроводі яких перебувають понад 470 тис. осіб;

100 закладів для бездомних осіб та центрів соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, на обліку в яких перебуває понад 33,0 тис. осіб.


Приєднуйся у Viber, та Telegram до Я чернобылец

Немає коментарів:

Дописати коментар