-->

27.06.20

У Росії зняли фільм “Чорнобиль”: трейлер обурив мережу

Після шаленого успіху серіалу “Чорнобиль” від HBO у Росії підготували своєрідну відповідь. Там зняли фільм “Чорнобиль.Безодня”, який вже встиг обурити після публікації перших кадрів.

Що саме викликало хвилю критики у глядачів – дізнавайтесь у матеріалі LifeStyle 24.

Що відомо про російський фільм “Чорнобиль”

Днями у мережі презентували перший трейлер російського фільму з назвою “Чорнобиль. Безодня”. Проєкт створив відомий актор Данило Козловський, який зіграв у стрічці головну роль.

У центрі сюжету – події аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році. Головні герої, пожежник Олексій, інженер Валерій та військовий водолаз Борис залишаються у місті, щоб ліквідувати наслідки катастрофи. Часу на розробку плану дій немає, тому група молодих героїв спускаються в резервуар під реактором, де вода щогодини стрімко нагрівається.

Головні ролі у фільмі “Чорнобиль. Безодня” зіграли: Данило Козловський, Оксана Акіньшина, Філіп Авдєєв, Равшана Куркова.

Прем’єра стрічки запланована на 8 жовтня 2020 року. Та наразі автори проєкту показали перші моторошні кадри з “Чорнобиль. Безодня”, які не можуть не обурити. Вкінці трейлера персонаж Данила Козловського запитує у друга: “Валєра, заради чого ця хр*новина була?”. “Через людей”, – відповідає той. “Яких саме?”, “Та яка різниця?”.

Дивіться трейлер до фільму “Чорнобиль. Безодня”: відео


Реакція мережі на трейлер

Відповідь користувачів мережі на цей діалог не забарилась. Російськомовні юзери розкритикували трейлер у коментарях до відео.

Через що країна в ж*пі? – Через людей. – Через яких саме людей? – Та яка різниця? Зараз вони конституцію поміняють і заживемо!

Остання фраза збентежила. “Яка різниця?”. Схоже на фільм, в якому не будуть порушувати гострих питань.

Через яких саме людей? Та яка різниця? Посил Кремля чіткий і зрозумілий! Йдіть ви, хлопці, далеко.

“Та яка різниця?” одразу дає можливість визначити, де знято це “чудо”. Дійсно, а яка? І не забудьте дати можливість Путіну правити довічно.

Засноване на божевільних ідеях. З трагедії зробили шоу!

Виглядає як жалюгідна пародія на Чорнобиль HBO.

Як Чорнобильську катастрофу показали в серіалі

У травні 2019 року представники HBO презентували британо-американський серіал “Чорнобиль”. Сценарій до стрічки розробили Крейг Мезін, який використав розповіді реальних очевидців трагедії та ліквідаторів катастрофи.

У центрі сюжету – події після вибуху на Чорнобильській АЕС. З’ясувати правду беруться фізик-ядерник Уляна Хом’юк та Валерій Легасов. З їхніх розповідей та розслідування складається ланцюг подій, що призвели до катастрофи. Серіал складається всього з 5 серій, які вже наробили галасу у світ. “Чорнобиль” завоював міжнародні премії, серед яких – Золотий глобус.

https://shlyahta.com.ua

4 коментарі:

uy3ig сказав...

Значит фильм снятый какими-то бритами и америкосами - хороший. Правдивый. А снятый русскими в стране, которая сама своих граждан посылала на ликвидацию пекла - плохой? А тот, кто писал эти комменты сам хоть одним глазом выдал те события? А украинское руководство в Киеве не заставляло людей идти на демонстрацию 1 Мая? Так чем же украинское лучше русского?

uy3ig сказав...

И в чем же преступление героев фильма, что они совершали подвиг ради ВСЕХ людей? И хороших и плохих. Или нужно было сказать: не, только не коммунистов? Тогда было бы правильно? А то, что большинство участников ликвидации были коммунистами ни о чем не говорит? Меня на станцию закинули предварительно спросив - ты коммунист? Да. Тогда тебе и ехать. На полтора месяца. Безсменно. И я отработал эти полтора месяца безропотно, потому что коммунист. Это мой долг, моя святая обязанность быть среди первых. Так чем этим писакам не угодили слова: "...какая разница, каких людей"???!!!

Юрій Фуртак сказав...

про чорнобиль багато говорять ті що про нього нічого не знають, не бачили і не пеежили це. краще б промовчали

uy3ig сказав...

Вот и я говорю 0 бритам и амерам лучше было бы промолчать!

Дописати коментар