-->

13.11.20

В Україні перевірять пенсіонерів, які відмовляються отримувати пенсію на банківську карту

Кабінет міністрів України вирішив переглянути Положення про порядок призначення житлових субсидій, а також Порядок виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках. Йдеться про введення «єдиного звернення в питанні виплати пенсій».

Як розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, органи Пенсійного фонду та соціального захисту повинні будуть найближчим часом скласти перелік одержувачів на підставі отриманих заяв і разом з необхідними для відкриття рахунку в банку документами.

У свою чергу, співробітники уповноваженого банку повинні не пізніше 20-го числа кожного місяця надати органам ПФУ та соцзахисту перелік одержувачів, де вказано номер банківського рахунку, на який буде перераховуватися пенсія або інші соціальні виплати, або інформація про причини відмови пенсіонера від відкриття рахунку.

Насправді, процедура відкриття рахунку в банку для пенсійних виплат і субсидій може виявитися досить складним. Справа в тому, що деякі громадяни вважають за краще отримувати всі виплати через Укрпошту, оскільки банк запитує точну інформацію майнового характеру, що може перешкодити отриманню соціальної допомоги від держави.У Кабміні також передбачили механізм перевірки тих одержувачів, які не знімають гроші зі своїх банківських рахунків. Щоб з'ясувати причини неотримання виплат і перевірити особу одержувача, буде здійснюватися спеціальний комплекс перевірок.

Уповноважений банк після виявлення рахунків, за якими немає руху коштів, повідомить в ПФУ або органи соцзахисту. У цих інстанціях проведуть ідентифікацію особистості одержувача, його вік і відомості про місце проживання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні пенсії можуть урізати до 1850 гривень, в ПФУ заявили, що на великі суми немає грошей. До чого готуватися українським пенсіонерам?

https://finance.today.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар