-->

26.09.21

Виконання рішень судів: Асоціація соціального розвитку через право започаткувала діалог із владою (відео)

Судді адміністративних судів наголошують, що виконання судових рішень є важливою складовою права кожного на справедливий суд.

Ходіння по колу різними владними інстанціями з проханням до держави виконати те, що вже й так гарантоване законом, звичайна ситуація для українців.

Але в Україні є феномен – це те, що таке ходіння людина має продовжити, навіть маючи на руках рішення суду, винесене на її користь.

Ситуація, яка здивувала б громадянина держави - члена Європейського союзу, на жаль, вже не дивує і не обурює ані політиків, ані виконавчу владу.

Втім, судова гілка влади не може залишитися осторонь проблеми, адже саме суддям щодня доводиться споглядати історії людей, що поневіряються по судах, шукаючи захисту.

Асоціація соціального розвитку через право вперше в Україні започаткувала обговорення цієї проблематики між трьома гілками влади із залученням науковців.

Цій темі був присвячений захід «Соціальні права та їхній захист адміністративним судом – проблемні аспекти», який відбувся у Вінниці за ініціативи Асоціації.

У заході взяли участь судді, керівники місцевого самоврядування, державної виконавчої служби, органів соціального захисту, науковці та громадські діячі.

Модератором заходу виступила Почесний президент Асоціації соціального розвитку через право, доктор юридичних наук, суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Оксана Епель.


Немає коментарів:

Дописати коментар