-->

28.10.21

У Прип'яті презентували вінілову платівку "Звуки Чорнобиля" - її можна купити за 1986 гривень

Режисер та музикант Валерій Коршунов презентував у місті-привиді Прип'ять вінілову платівку "Звуки Чорнобиля". До неї увійшли 10 треків, створених на основі звуків із чорнобильської зони відчуження – тріск дозиметра, скрип оглядового колеса, шум рудого лісу, луна, гуркіт течії, навіть звуки із середини Чорнобильської АЕС. Треки записали українські та світові музиканти: ісландці GusGus, KAZKA, технодиджей Bjarki, бітбоксер Dub FX, французи TELEPOPMUSIK, Сергій Міхалок та Саша Чемеров, «Вагоновожаті», ATOMIC SIMAO та соло-виконавці Стасік та KRUTЬ. Вартість платівки символічна – 1986 гривень.

Для презентації обрали двір біля однієї із покинутих шкіл Прип'яті. На порозі напівзруйнованої будівлі навіть можна побачити пожовклі зошити: "Перевірна контрольна робота з алгебри учениці 6-А класу Адаменко Олени". За словами Валерія Коршунова, школа у нього асоціюється з дитинством та людяністю.

Весь прибуток від продажу платівок піде на допомогу ліквідаторам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС за допомогою нового сервісу HELP CHORNOBYL. Адже, Звуки Чорнобиля – насамперед соціальний проект, створений з метою культурного переосмислення трагедії у минулому та подолання її наслідків у майбутньому. Це сучасне переосмислення відомої катастрофи музикантами, які з різних боків розповідають історії Чорнобильської катастрофи, яка торкнулася мільйонів людей у всьому світі.

Валерій Коршунов

Немає коментарів:

Дописати коментар