-->

24.10.21

Мешканці прифронтових районів Донеччини отримають ще 9 млн гривень компенсації за зруйноване через агресію РФ житло

Виплати на загальну суму 9 мільйонів гривень погодили члени комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації, на черговому засіданні сьогодні, 22 жовтня.

Під час засідання, яке відбулось під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна, було розглянуто 39 заяв на отримання компенсацій від мешканців сіл Шуми, Широкине та Гранітне, а також смт Миронівський, міст Авдіївка, Красногорівка, Мар’їнка та інших населених пунктів. Рішенням комісії погоджено виплати за 37 справами на загальну суму 9 мільйонів гривень, ще дві справи направлені на доопрацювання до органів місцевого самоврядування.

«Дуже добре, що пришвидшилась робота з надання компенсацій постраждалим мешканцям області. До кінця року ми маємо розглянути ще близько 60 справ, тому розслаблятись не варто. Наголошую, що погоджена має бути максимальна кількість заяв людей, щоб кожен мешканець населених пунктів поблизу лінії розмежування, чиє житло було зруйноване, отримав компенсацію», - зазначив Вадим Філашкін.

Немає коментарів:

Дописати коментар