-->

09.11.21

Нові корисні послуги в “Дії“: які виплати можна оформити без паперових довідок

В “Дії” з’явилися нові корисні послуги для громадян. Нові зміни дозволять оформлювати соціальні виплати, документи чи допомогу за адресою проживання, а не прописки

Зокрема, Верховна Рада скасувала “паперову” прописку, і тепер всі українці, в тому числі внутрішньо переміщені особи, зможуть оформити допомогу для покриття витрат на проживання та змінити місце реєстрації онлайн. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, нові зміни в “Дії” дозволять українцям оформлювати пенсію, документи чи отримувати медичну допомогу за адресою проживання, а не прописки.

Поки що послуга працює в тестовому режимі у семи українських містах, але вже зовсім скоро буде доступна всім громадянам. Більше не доведеться стояти у чергах та носити із собою паперові довідки. Українці матимуть можливість змінювати онлайн місце реєстрації, що буде дуже зручно.

По закону українці мають декларувати місце проживання у житлі, яке є власністю або призначене для короткострокового проживання. Реєстрація місця проживання проводиться у випадках, якщо житло є комунальною власністю та підлягає приватизації, а також є службовим.

Переселенцям більше не доведеться повторно надавати довідку про взяття на облік, за електронною заявою через “Дію” можна буде продовжити чи припинити отримання виплат.Немає коментарів:

Дописати коментар