-->

13.07.22

Пенсії в Україні можуть зрівняти: названо причину

Пенсійний фонд України може зрівняти виплати для пенсіонерів для забезпечення їхніх основних потреб у разі, якщо повномасштабна російсько-українська війна затягнеться.

Про це повідомили в Інституті демографії та соцдосліджень.

За словами керівниці організації Елли Лібанової, держава в будь-якому випадку знаходитиме необхідні кошти для виплат непрацездатному населенню, навіть коли доводитиметься "позичати" їх з державного бюджету, а не брати із тих, що виділив Пенсійний фонд України спочатку. 

"Держава в 21 столітті не може допустити, щоб непрацездатна людина голодувала", - наголосила Лібанова.

Пенсії, які зараз виплачуються за солідарною системою, можуть зрівняти для всіх отримувачів із мінімальними відмінностями від людини до людини. Так станеться за умови затягування війни та необхідності забезпечувати лише основні потреби пенсіонерів.

Нагадаємо, солідарна система пенсійного забезпечення ґрунтується на принципах солідарності і субсидування та здійсненні виплати пенсій і надання соціальних послуг за рахунок коштів ПФУ. 

https://apostrophe.ua

 

3 коментарі:

uy3ig сказав...
Автор видалив цей коментар.
uy3ig сказав...

Если сделают всем по 3-5 тысяч грн, то одни будут радоваться, другие плакать и все вместе не будут платить ЖКХ, ведь уже обьявлено, что расценки на ЖКХ остаются довоенными. КТО ВЫИГРАЕТ?

Вася сказав...

зекгб на великдень стирив 4 млди дол США.за тиждень.пукіносос.а люди як мали три рокт тому по 2000гр пенсії.так і мають.то чому не стає на пенсії.якщо зепукінососи так крадуть?

Дописати коментар