-->

17.07.23

Як підтвердити участь особи у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС?

Довідки на запити про підтвердження участі у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС надаються за документами відповідних місцевих державних архівних установ України. Якщо особа була командирована підприємством (установою, організацією) – слід звернутися до цієї установи, її правонаступника або установи вищого рівня. У разі, якщо особа направлялася на ліквідацію аварії на Чорнобильській АЕС військової частиною, радимо звернутися до Галузевого державного архіву Міністерства оборони України
.
До архівної довідки про участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС включаються відомості про військову частину, в складі якої фізична особа брала участь у ліквідації аварії, населений пункт чи об’єкт, де особою проводились роботи по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, період (періоди) роботи або проживання на цих територіях, інші наявні в документах відомості.

Для отримання консультації щодо можливого місця зберігання документів заявник може звернутися до державного архіву відповідної області.

5 коментарів:

Анонім сказав...

Это кому же это понадобилось спустя 37лет подтверждать участие в ЛПА?

Анонім сказав...

А что там по проверкам 1 категории, касаемо ликвидаторов, миссия закончена? Продлевали, продлевали, а потом война. Кто прошел тот прошел, а те которые типа "не успели" подать документы? Как-то все снизошло на нет. А шуму то было.

Анонім сказав...

А вдруг двадцатилетние ликвидаторы объявятся! Как же без льгот в этой стране прожить.

Семен сказав...

Дурні Дурнями! Хитренькі коментатори типа інкогніто! Вам місце там за бугорком де будите розказувати про свої подвиги в 1986/89 роках!

Анонім сказав...

Самые интересные истории будут оглашены после 50-летия аварии. Кино уже есть, компьютерные игры уже есть, дело стало за героическими мемуарами. Кто и где будет тоже неизвестно. Но адекватность и солидарность ликвидаторов должны последними от чего мы откажемся в этом изменчивом мире.

Дописати коментар