-->

05.10.23

Інвалідність буде скасовано!?

125 коментарів:

Анонім сказав...

Ну, вот и все споры. Чернобыльская эпопея заканчивается.

Анонім сказав...

Помножим на нуль....

Анонім сказав...

Группы по общему заболеванию всегда были без процентов потери трудоспособности. Сейчас всплеск новых инвалидов, сами знаете почему. Профессиональная инвалидность, а также у ликвидаторов, в обязательном порядке группа указана с процентом потери трудоспособности.

Анонім сказав...

Онкологія теж загальне захворювання. Так у довідці МСЕК пишуть.

Анонім сказав...

Чорнобильців це не стосується, не переймайтеся дурницями. У кожного вже проставлені проценти, уберуть тільки цифри по групах. Буде не 3, 2 чи 1, а буде А, В і С. Ось і вся для нас реформа.

Анонім сказав...

Слава Україні! Героям Слава! Донбас - це Україна!
З такими можновладцями доживемо до того, що вони можуть запропонувати реформи у вигляді утилізації інвалідів.
Терміново всіх реформаторів на фронт! Хай навчаться любити Україну і Українців!

Анонім сказав...

Слава . У тебе біла горячка !!! Ти забув випити пігулки .

Анонім сказав...

100% !!! Он совсем белый , очень горячий и полностью не вменяемый.

Анонім сказав...

Подивимося, кого ти будеш прославляти коли перейдеш на підножний корм. ВоанціВранці

Анонім сказав...

Оце так влада хоче взнать нашу реакцію

Анонім сказав...

Я писав,що цю реформу мали зробити близько трьох років назад,але це трішки не так,реформу по групах мала зробити була СУПРУН,але відклали її в зв'язку виборів,вибори президента програли і реформі ходу не дали,оставил тільки перевірку першої категорії,я,думаю що в КМУ багато ще реформ які стосуються ЛІКВІДАТОРІВ,на носі 24 ,рік,повним ходом іде підготовка до виборів президента України,хто і які подарунки нам положать під подушку будемо чути та бачити, тільки треба дожити до того часу.

Анонім сказав...

Доскакалися долбойоби

Анонім сказав...

Евроинтеграция это мечта тех кто не жил в Европе. Думаю, что большинство беженцев столкнулись в Европе с реалиями европейской жизни и она глубоко разочаровала. Поехать по путевке , это одно, а жить в реальных условиях, это совершенно другой скупой и бюрократичный мир. Говорил Янык: "Куда вы рветесь?"

Анонім сказав...

100%

Анонім сказав...

Нет ребята предется нам всем пройти МСЕК и это точно,они прекрасно знают что среди нас как миниум 60% липовых инвалидов и это правда,тогда был налажен конвеер по продаже инвалидности ликвидаторам,200 баксов и корочка инвалида в кармане все об этом знают.

Анонім сказав...

Та що ти пишиш за їрунду ,аби тільки людей уже в такому віці тривожить

Анонім сказав...

Все правда и ты тоже знаешь, что это так и наверняка знаешь таких героев,заехал выехал купил группу и пенсия 90 кусков.

Анонім сказав...

Гарантую що до 91 року був членом ВКП(б)

Анонім сказав...

Зачем эти провокации??? Это случайно исходит не от второй категории? Если говорить о коррупции, то первопричина ее у властьимущих и по всей вертикали. Выдернешь карту и домик развалится. Всё, что связано с Чернобылем, это тоже социальная система, со своими плюсами и минусами, как практически все в Украине.

Анонім сказав...

Всё согласно законодательства. Закон обратной силы не имее

Анонім сказав...

Закон обратной силы не имеет только не в нашей Державе, у нас не выполняется решение КСУ а на законы плюют.

Анонім сказав...

Чего боятся МСЕК,если челове действительно болен он на протяжении всех лет со дня установления инвалидности лечился и лечится.А кто купил тот не знает дороги в больницу,на МСЕк будут требовать документы о прохождении лечения как то так.

Анонім сказав...

Ми,незнаємо,що буде і як буде,можна вік пролежати в медзакладі,на папері,ти,труп,а наяву легінь,кому якто кажуть прирече,піде в медзаклад,хто може терпіти і трошки, регулярно підліковуватись в дома,ті так і роблять, показником не є,треба іти в медзаклад чи нетреба,а ти прийшов і ліг,але ж лікар бачить що тобі чи мені робити,класти в стаціонар

Анонім сказав...

Потребуєш в лікуванні в стаціонарі,будь ласка,а якщо понти поганяти та місце займати,іди на всі чотири сторони,всі знають, що в лікарню з пустими руками не йдуть,грошей даже в інваліда ліквідатора частенько немає, якщо живе на одну пенсію,і таких прикладів багато,а ще треба щось їсти, не говорячи про взуття та одежу.

Анонім сказав...

Хто купив,перекомісовки не бояться,куплять комісію ще не один раз,скільки було галасу в кого група після 24.02.22. і що тишь і благодать,щоб зняти групи треба приймати закон,так відповіли в серйозних органах,ЗМІ УКРАЇНИ.

Анонім сказав...

Что очко дымит, вот первый и оборвался ,не надо рассказывать сказки дома лечился, дома лечатся здоровые люди заболел живот выпил таблеточка и так далее,если человек серьезно болен таблеточкой необойдешся.

Анонім сказав...

Что так забеспокоились, сытая жизнь скоро закончится а ряды второй категории пополнятся.

Анонім сказав...

До чого тут,,ОЧКО",всьому свій час.

Анонім сказав...

З якого дня,числа,місяця та року,ВАШЕ,бажання набере силу,не просто так зняти інвалідність,а якщо інвалідність,довічно,то треба приймати закон України ВР.

Анонім сказав...

Серйозно хворий,це як,в дома лікуються люди різної патології та різних діагнозів,всіх міряти під одну мірку не треба,люди важкохворі роками прив'язані до ліжка в домівках,і ніхто їх в лікарню кожний день не возить.

Анонім сказав...

Адміністратору сайта. Зрозуміло ,що зараз працюють провокатори ,які почнуть скоро писати за відправку всіх ліквідаторів на фронт після введення МКФ і зняття вікових обмежень для служби .Пропоную відключити всі коменти і видалити явно брехливу надуману дезінформацію.Михайло Радуцький, голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування...За його словами, всі нововведення стосуватимуться тих, хто став інвалідом вже після ліквідації МСЕК. Мовляв, закон зворотної сили не має. Тобто якихось нових “переатестацій” не буде. Тим паче, одне із завдань реформи – мінімізувати час на визначення та отримання послуг та виплат, зменшити кількість документів, а також кількість контактів із постачальниками державних сервісів.

Анонім сказав...

Хтось писав,що ліквідаторам всих категорій треба об'єднуватись, вирішувати всі проблеми та підтримувати один одного,не собачитись, РЕЗУЛЬТАТ ДОВГО НЕ ЗАБАРИВСЯ,топіть один одного,щоб тільки мені і тільки мені було добре,яке може бути об'єднання.

Анонім сказав...

Чего так заволновался видать грешек имеешь прикупил инвалидность очко подгорает?

Анонім сказав...

Справедливость должна восторжествовать лжеинвалидов надо ввести на чистую воду ,да и вообще совесть вас не мучает?

Анонім сказав...

А кого в стране мучает совесть? Ворье, мошенники, аферисты живут в роскошных домах, ездят на тачках за сотни тысяч баксов и смеются тихо из окон автомобилей. Всё остальные стали в силу своих возможностей стали подражать "солнцеликим". Общество поделилась на тех ,для кого жизнь удалась и другим , которым жизнь дала под зад. Единственная прослойка, которая втиснулась между этим социумами , это ветераны войн, ликвидаторы. Они не стремились становиться ветеранами, это их выбрала судьба. Теперь пусть любая власть тянет этот социальный обоз, так как все катоклизмы в нашей жизни связаны с ошибками тех или иных руководителей.

Анонім сказав...

Сколько можно нести ахинею.

Анонім сказав...

В недалекому минулому мали зняти третю зону з ДЕЯКИХ СІЛ ТА МІСТ ВОЛИНІ,ЖИТОМИРЩИНИ ТА РІВНИНЩИНИ,чим це закінчилось,ВАМ,відомо,так як що треба іце комусь на руку:ЗАКОН ПРАЦЮЄ НА ВСЮ ПОТУЖНІСТЬ.

Анонім сказав...

Напишіть будь те ласкаві,хто буде виводити псевдоінвалідів на чисту воду,ті,хто гендлював та користувався своїм правом робити це.

Анонім сказав...

Всех ликвидаторов ивалидов и инвалидов войны прогонят через МСЕК,на данный момент халява не проскочет и все будет ясно кто есть кто,ряды 2 категории существенно пополнятся.

Анонім сказав...

Что 2 катигорию жаба давет день и ноч что пенсия хорошая у инвалидов.иди дальше вотку жри ты же здоровый как лошад .не перешывай ато будит разрыв матки от сильного стреса жадности и что тогда делат будиж

Анонім сказав...

Вот тебя как померла не нервничай скоро будем тебя принимать в ряды 2 категории и естественно будем пить могарыч за вступление во вторую категорию

Анонім сказав...

Вторая категория, это геройские ребята, только в свое время не определились с приоритетами, а вот четвертая категория "из грязи в князи". Но закон есть закон, и медицинская этика соблюдена, так что все действия относительно инвалидности, согласно регламента. А в поиске "черной кошки в тёмной комнате", можно прийти к выводу , что не было бы взрыва на ЧАЭС, не было бы и нарушений. Как говориться, при желании и зависти, некоторых, дое....ся можно и до столба.

Анонім сказав...

Менше вотку жрат надо было 2 катигори спали .а проснулис а паравоз ушол.

Анонім сказав...

позно ты всрался с определением приоритетами пока водку жрал стаканами и с могорычом кумом .

Анонім сказав...

Бери больше, ведрами водку жрал и группа с 1991 года. Водка она ,для одних смерть, а для других, как реактивное топливо.

Анонім сказав...

Хорошо и здоровье есть и пенсия крутая и водочку можно попивать и хорошо закусывать 1категория это просто подарок, 2 категория не выпить не закусить тоска однако.

Анонім сказав...

А если здоровья нет и водку не пью тогда что?

Анонім сказав...

Человек ответил с сарказмом, это надо понимать. Когда-то сам был на второй категории. В начале 90-х силком отправили в институт профзаболеваний. Упирался от инвалидности, так как был молодой и думал о другом. Врач предупреждал, что гром грянет нежданно со здоровьем. Участвовал в мае-июне 86г. Отлежал в больнице 8 месяцев, что изменило всю оставшуюся жизнь. Как-то так.

Анонім сказав...

Остаётся одно - смотреть в окно.

Анонім сказав...

А за окном компания 1 категории идут кабак по соточки пропустить и поминуть кормильца 4 энергоблок.

Анонім сказав...

Не бывает худа без добра. Одни пили за Горбачева, за то , что узаконил фарцовку и валютные операции, тем самым положив начало олигархизации и обнищанию народа. Другие благодарят войну, которая озолотила. Там, где проблемы там и спекуляции. Для одних полное обнуление, для других новые возможности и социальные лифты.

Анонім сказав...

100%

Анонім сказав...

Ещё немного и баба с косой всех успокоит. Бедному уходить легко, а вот у кого на далёком горизонте 90к, как то стрёмно. Родня втихаря изучает технологию бальзамирования и мумификации.

Анонім сказав...

,, не плохо придумал, да 90кусков не дадут спокойно жить.

Анонім сказав...

Скорее спокойно умереть. Долголетие это не крепкое здоровье, это деньги способные поддерживать здоровье.

Анонім сказав...

А как там решение КСУ поживает? Байдена уведомели об этом?

Анонім сказав...

молодец ты дед мопед залил ведро водки. в жопу свичу вставел и как на реактивном топлеве понесло тебя полько дым пошол с ушей .

Анонім сказав...

Сайт ,,Я ЧОРНОБИЛЕЦЬ"замінив такі видання:економіка, правознавство,геополітика та багато іншого,але саме головне, це юмор,журнали КРОКОДИЛ та ПЕРЕЦЬ мають бути дуже вдячні п людям які пишуть дописи в рубриці,,СТРАШНЕ ПЕРО НЕ В ГУСАКА",всім здоров'я та успіхів в творчості в написанні дописів.

Анонім сказав...

а что чернобыльцев только гроши интересуют больше нечего .один разговор пенсия гроши

Анонім сказав...

гроши пенсия .гроши пенсия больше не чего

Анонім сказав...

Прочитавши деякі коментарі,які дають ЖОЛНОВИЧ,ЛЯШКО та РАДУЦЬКИЙ,не все так просто як,ми,думаємо в реформуванні для людей з інвалідністю, можновладці беруть європейську систему підходу до таких людей,але УКРАЇНА тільки територіально та географічно відноситься до ЕВРОПИ і аж ніяк інакше,де у нас серйозна підтримка людей інвалідів,в основному на бумазі та деклараціях,піар іде на всю катушку, наприклад,якщо людина сильно покалічена її будуть шукати роботу відповідні служби,а хто буде працюватиме в тих оргнах, сильно можна і не думати,ще наводили один приклад,резекція шлунку, людина з таким діагнозом може копати окопи або вантажити вантажі,в кого такий діагноз довго копати землю та виконувати важку роботу не зможе,писати про те які побічні ефекти при такій операції не буду,так що на даний час такі коментарі,а які дії по відношенню до людей з інвалідністю, буде видно,ці нововведення стосуються не тільки ліквідаторів,а всіх категорій.

Анонім сказав...

а что только пенси получат инвалидам и всё .а работат кто буди на украине . дураков нету даром работат обрабатыва инвалидов и пенсионеров .все кто здоровый будит побегут за кордон там где плотят деньги .что дела какой выход писаки умные

Анонім сказав...

Звернись до психіатра.

Анонім сказав...

так правду нелюбят.кто будит работат на пенсионеров и инвалидов . дураков нету чтобы потом пенсию получат 2300 .надо инвалидам немного работат а не только пенсию получат 20 год

Анонім сказав...

в 20 год пошол на группу и торгует на базаре вытришками он больной

Анонім сказав...

На базарі ваші палатки стоять одна біля одної,якщо так інформовані?

Анонім сказав...

это не нашие полатки на базаре стоят у нас нету .это вашие наверно льготников инвалидов 1-2 группы. тем что работат нелзя

Анонім сказав...

Наші на другій стороні базару,біля входу, людей там більше, торгівля краще йде,копійчина падає немала.

Анонім сказав...

инвалиды стоят целый день больные торгуют что работат нелзя а пенсию получать можно больным .пора инвалидов немного дават работу чтобы пенсию по инвалидности на халяву не получали.бюджет не резиновый же .

Анонім сказав...

Нам дали ж роботу на базарі,ВИ,яку нам запропонуєте?На сьогоднішній день пропонуємо для купівлі:свіжі сояшники для мандрівок,як всередені країни,так і за кордоном,вироби із прикрас із циганського золота,голки до патефонів,різний крам та нитки до нього,на всякий випадок,ось і все,.

Анонім сказав...

Что за бред, не зря говорится, если Господь хочет наказать человека, он лишает его ума. Везде тебя в избытке, грамотей....

Анонім сказав...

человек работает инвалид. может работать значит не инвалид .тогда зачем пенсию по инвалидности платит с бюджета государства .что вы хотите и пенсию получат по инвалидности и работат так вы здоровый человек .

Анонім сказав...

пора инвалидам тем кто работает снят пенси .работа или пенсия по инвалидности

Анонім сказав...

Давно пора так зробити, скільки це може продовжуватися,всім або пенція або зарплата,хватить обдирати країну.

Анонім сказав...

120% согласен пора порядок наводит

Анонім сказав...

Адміне, обговорення теми в тупику,давайте до обговорення іншу тему.

Анонім сказав...

пора инвалидам не платит деньги с бюджета

Анонім сказав...

Пусть платит МВФ напрямую.

Анонім сказав...

В Україні бюджет складається з двох третин донорських запозичень,і ті гроші які УКРАЇНІ позичають,недають,а позичають, розкрадають,і все тіп-топ нікому нічого,зловили злодюгу з вагоном грошей посварили пальчиком,піарнулись в ЗМІ і кінці в воду,тобто морська бухгалтерія,УКРАЇНА ж морська держава,ми, не КНР -зловил ,розкоркулели і до стовпа на розстріл,а в нас ,зловили,попіарились

Анонім сказав...

Тема про пенсійні виплати заїжджена до дірок,але один із дописувачів написав,що в ліквідаторів,це не пенсія а компенсація за втрачене здоров'я на ЛНА ЧАЕС,і так буде правильне рішення,тобто,регрес,але держава не хоче відшкодовувати збитки завдані здоров'ю ліквідаторам,видумуючи всякі постанови,треба конкретне реформування ЧОРНОБИЛЬСЬКОГО ЗАКОНУ для всіх категорій,і це теж на часі,для дивних законопроектів у ВР є,для ЧОРНОБИЛЬЦІВ немає,за 37 років давно можна було впорядкувати закон,незабаром 14 грудня, розкажуть які,ми,герої,говорити про це будуть недовго,вручать нагороди,,заслуженим ",покажуть документальний фільм по телевізорі і на цьому всі дії завершаться,даже прийнятий закон 1584 розірвав ліквідаторів на частини, протистояння сталося не тільки між першою,другою та третьою категорією,ай у першій,але якщо нарахували достойну виплату її треба віддати,для чого тоді рахували,для протистояння,щоб кожен з нас робив, як би нам нарахували і не віддали,доплати повинні бути достойні хто віддав своє здоров'я на ЛНА ЧАЕС, відповідно треба підтягнути ліквідаторів без інвалідності до більших розмірів виплат.

Анонім сказав...

а кто работает вобще не платит пенсию .государство что виновато что у вас само заболевание .тогда надо и бомжам пенсию дават они тоже кушать хотят

Анонім сказав...

та 2 категория не инвалид надо было работат и была бы хорошая пенсия .подтягиват некуда уже .доподтягивалис

Анонім сказав...

дурики, подтягивайтесь к кладбищу.

Анонім сказав...

Мелкими шагами с понедельника

Анонім сказав...

это точно подтягивайтесь старые пердуны.

Анонім сказав...

ляшко подтянет всех пердунов

Анонім сказав...

Для цих дуріков що таке пишуть немае ніяких слів бог їм суддя.

Анонім сказав...

Шановні, нещодавно на цьому сайті була стаття від міністерства соціальної політики, про те – за минулий рік видано посвідчень понад сорок тисяч для потерпілих та двісті посвідчень ліквідаторів. Прогортайте блог і знайдіть статтю, який висновок - НІХТО не різатиме курку несучу золоті яйця! Тотальна корупція у всій державі, соціальний сектор (наприклад чорнобильці) – це нескінченний потенціал збагачення чиновників від усіх гілок - влада, соціальна, пенсійна, медицина тощо.

Свого часу всіма забутий Андрєєв на одній із телепередач сказав - майже дослівно - через сорок, п'ятдесят років - "куватимуться" посвідчення для потерпілих та сторічних новітніх ліквідаторів! Це джерело розпилу грошей, а також розпилення грошей на каламутні "брудні зони" з посвідченнями 4 та 3 категорії потерпілих. Вирішення питання це – 100 відсоткові пільги для ліквідаторів 1986 р та евакуйованих, 50 відсотків виплат для ліквідаторів 1987 року. Решта це міф, вигадка та крадіжка грошей у справжніх ліквідаторів 1986 та евакуйованих, а також учасників ліквідації 1987. Поки буде бюджет для крадіжки грошей, урізатимуть і крастимуть. Не буде грошей, позбавлять пільг та пенсій усіх. Хто доживе до глибокої старості - наприклад 2030-40 рр. їхня доля - це шукати їжу в смітнику. Прибрати виплати для потерпілих "брудних" зон було питання – вчора!

Анонім сказав...

что это за леквидаторы что дожевуи до такого года .пускай лазат по мусорникам если не работали а группой прикрывались .значит что здоровые надо работат было тогда в молодости .

Анонім сказав...

Смітники будуть,тільки їжі в смітника не буде, прекрасно всі розуміють,що корупцій складова в ЧОРНОБИЛЬСЬКИХ питаннях не тільки зашкалила а йде до конкретної катастрофи,попит великий на пільги,щоб не було попиту не було б і пропозицій,,лобісти халявних чорнобильських зон продовжують вимагати щоб їх незакривали,тому що там у них матеріальний та електоратний інтерес,

Анонім сказав...

Багато часу не пройде,і буде в УКРАЇНІ чорнобильський закон і підхід до ліквідаторів,як у наших східних та північних сусідів.

Анонім сказав...

Есть спрос - есть и предложение. Любая проблема будет иметь выгодополучателей, как со стороны потерпевших ,и естественно, не обойдёт интересы чиновников. Без интересов чиновников всё снизойдёт на нет!

Анонім сказав...

Война а вы льготы делите .родину надо отстаиват. всё для фронта всё до победы слава героям украины

Анонім сказав...

Призываешь других идти на фронт, а сам сидишь и бздишь в диван давай на фронт пердун старый.

Анонім сказав...

Максималку получаешь, знаешь что больше не заплатят вот и ввебываешься.

Анонім сказав...

а вы что герой 90 года .что максимальку не получаете .

Анонім сказав...

надо было не 90 году быть а 86 году .ато сигонули с 4 категори на 1 категорию и хотите пенсию максимальку а не жырно будит герои 90 годов.

Анонім сказав...

Герої 86-87років не всі на максималці,більшинство (її) не скоро побачать.

Анонім сказав...

Бути,це одне,а працювати,це,зовсім інше,далеко не факт,що робота буде оцінена,як вимагає закон якого більшинство з присутніх на сайті,не знає.

Анонім сказав...

86 и 87. не все работали в 3 зоне и пенсия не максималька .тогда сидите на пятихатки вмести 90 годом .

Анонім сказав...

правельно всё по закону всё по справедливости где кто работал.смотря кто где работал и в какой зоне и в какое время .

Анонім сказав...

Не всі працювали в треті зоні,це правда,але треба було виконувати роботи в другій та першій зоні,чи може ліквідатор ЧАЕС після роботи в третій зоні їхали на роботу в другу та першу?В третій зоні робота теж була,,різна"

Анонім сказав...

За работу - платят деньги, за потерянное здоровье - дают группу инвалидности. Зависит ли на 100% место работы на ЛПА и группа инвалидности? Похоже нет, так как это не учитывается на МСЭКе. Группу инвалидности связывают на общем основании, что человек каким-то боком коснулся влияния радиации. А это, как показала, понятие очень растяжимое. На размер пенсии,по инвалидности, конечно влияет, это делема для ликвидаторов. Одни это оправдывают другие нет. Справедливо это или нет? Есть общее понятие - ликвидатор. Есть равноценная группа , 3/2/1, все группы связанные с работами на ЛПА, есть равноценные диагнозы, определенные врачами ,независимо от места работы, зоны, года, гр.зарплаты. Получается , что медицина нас объединяет, и не видит различия в определении степени потери здоровья, учитывая только участие в ЛПА, и всё! А бухгалтерия конкретно разъединяет! Так ЛПА это была шабашка, или для большинства военная операция приближенная к боевой с невидимым врагом? Естественно, что многих уже не интересует вопрос о миссии на ЛПА, многих интересует только финансовый вопрос. На то мы и люди.

Анонім сказав...

Какая миссия? За эти годы наши побратимы кидались из крайности в крайность. То они "срочники", то они заробітчани, то воины света, и т.д. Дайте вектор направленности - деньги, а народ подстроиться.

Анонім сказав...

То что заработали на аварии, то давно получили, проели и покакали. Срочникам по 50-100 рублей, другим до 3000 рублей. У одних три корочки хлеба , у других скатерть-самобранка. Но то было давно и мохом поросло.

Анонім сказав...

вспомнела бабка когда девкой была .а где ранше была ты бабка бегала как кобыла по базарам и не работала а типер завыла .

Анонім сказав...

что вам пенси мало 90 год.попригали с 4 катигори на 1 катигорию .кому мало пенси на фронт на подработку .на фронте и кормят отлично и хрошо платят деньгами и одежду выдадут .так что не теряйтес такая халява для пенсионеров кому деньих мало пенси не хватает.военнкомат бегом пока места есть и крычите с порога на подработку. пенси не хватает военнкомате уже знают и сразу на фронт отправят.

Анонім сказав...

Все знає,кому,що і за що,прямо ,,ВСЕЗНАЙКА",невтомився ще писати нісенітниці,ввіддихни від шаленої праці,завтра буде наступний день,охолонь,не дай Боже закипиш,зірве кришку,що будеш робити???

Анонім сказав...

90 год думаль что пенсию дадут на равне с 86 годом .а может и больше но халява не прокатила 90 году .группу 90 год прибрёл а пенсию на халяву не как не катит .вот и бегает по судам наш герой 90 грда .

Анонім сказав...

коммунисты разграбели всю страну .а комсомол помогал где что плохо лежыт .до командовалис пока всё не развалили два брата атамана.

Анонім сказав...

Также есть обещанная гарантия целофанового мешка, а также 15 млн. А 15 млн. это почти 60 лет сегодняшней максимальной пенсии. Жена, дети, внуки будут благодарны за обеспеченную жизнь.

Анонім сказав...

Всё прападёт за обеспеченую жизнь жене и детям губу раскатали .такое пишите дурное.

Анонім сказав...

15 лямов гр. за смерть на войне=400 тысяч долларов с хвостиком. Хорошего человека жалко, даже этой суммой не заменить, а если домашнего деспота или алкаша, война прибрала, то семья "убьет двух зайцев". Алкаш стал героем посмертно и деньги в дом. Есть примеры, что за деньги уже дерутся и бьют морды.

Анонім сказав...

Таких прикладів не мало,факти набирають оберти,ще домовину з тілом не привезли до хати,а фінансові розбірки в рідні почались.

Анонім сказав...

Ушедших ликвидаторов так не ценят.

Анонім сказав...

Человеческая жизнь конечно бесценна, но такие суммы,за погибшего, для простых людей, естественно сносят головы.

Анонім сказав...

Пошла жара завести чернобыльцов так идите на подработку жена получет деньги .кого жаба давет

Анонім сказав...

Так думали шо война будет месяц-два, поэтому и ставки такие были, а тут война второй год на носу и погибших немеряно.

Анонім сказав...

Мне в 94 за группу дали компенсацию на 1,5 кг сливочного масла.

Анонім сказав...

Были разьяснения, что таких денег нет, уже подробили между родными и выплачивают не сразу, а частично, по принципу, как у нас, вначале всё и сразу, потом перевели питание на деньги, а потом свели на минимум. Такова у нас политика....

Анонім сказав...

КОМУ ГРОШЫ НАДО ВСЕ НА ФРОНТ ТАМ ХОРОШО ПЛАТЯТ .И ПЕНСИЯ ЦЕЛАЯ БУДИТ

Анонім сказав...

Треба написати чолобитну петицію на ім'я ПРЕЗИДЕНТА,що ліквідаторами які відійшли в інший світ,теж захисники УКРАЇНИ,та достойні такої шани як теперішні захисники з усіма витікаючими обставинами.

Wladimirr9 сказав...
Автор видалив цей коментар.
Анонім сказав...

коммунистив на геляку

Анонім сказав...

Не сайт а помойка

Дописати коментар