-->

19.02.12

Шестёрки при власти

6 коментарів:

Воин сказав...

УКРАИНСКАЯ ВОРОВСКАЯ БАНДА в ЗАКОНЕ

Ранее «Обозреватель» опубликовал ряд документов с блога журналиста Игоря Луценко. Редакция также публикует досье на Татьяну Корнякову, Александра Шлапака, Игоря Пукшина, Раису Богатыреву, Александра Турчинова, Богдана Данилишина, Иосифа Винского, Андрея Кожемякина, Алексея Костусева, Николая Азарова, Арсения Яценюка, Игоря Алексеева, Александра Ткаченко, Олега Ляшко.

«К тендерным злоупотреблениям причастны ВСЕ парламентские политические силы, и таких "политически универсальных" преступных схем в стране десятки.

То есть политики лишь делают вид, что конкурируют - в действительности, за исключением отдельных личных конфликтов, они успешно кооперируются и грабят», - делает заключение блоггер.

Шановні журналісти!

Ми, група офіцерів Служби безпеки України, вважаємо своїм громадським обов'язком надіслати Вам копію тексту листа від 20.06.2008 р., направленого нами Президенту України, Прем'єр-міністру України, Главі Секретаріату Президента, Генеральному прокурору України ти головам фракцій ВР. В цьому листі йдеться про діяльність організованого злочинного угрупування в сфері держзакупівель України, співучасниками якого є найвищі посадові особи держави, в тому числі наше вище керівництво, яке свідомо ігнорує наявні матеріали слідства щодо незаконної діяльності даного ОЗУ.

Саме тому дана проблема вимагає громадського контролю та публічного розслідування.

Честь маємо, офіцери СБ України.

Ми, група офіцерів Служби безпеки України, вважаємо своїм обов'язком звернутися до Вас з нижче наведеною інформацією.

В вересні 2007 року ми отримали наказ розпочати роботу з виявлення зловживань у сфері державних закупівель України і проведенні тендерів в країні В результаті проведеної роботи з вересня 2007 року по квітень 2008 року нами задокументовано незаконну діяльність організованого злочинного угрупування, очолюваного народним депутатом України Яценко А.В, та розкрито схему роботи тендерної мафії, що корумпує всі сфери дальності держави і загрожує національній безпеці країни.

Наприкінці квітня нашому вищому керівництву на стіл лягла доповідна про масштаби корупції організованої цим ОЗУ (копія документа додається), але до сьогоднішнього дня керівництво СБ України не розпочало жодних дій з даного приводу і ми вважаємо, що й не розпочне тому, що ми маємо інформацію щодо причетності до тендерної мафії та отримання в.о. Голови СБ України Наливайченком В. О. від ОЗУ пана Яценка щомісячних винагород в розмірі 500 тисяч доларів США» починаючи з вересня 2007 року по лютий 2008 року.

Ми просимо Вас зробити все можливе для того, щоб захистити країну від цієї мафії, адже після скасування закону «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» і припинення діяльності Тендерної палати діяльність мафії на чолі з паном Яценко перемістилася в Кабінет Міністрів України, де вона розставила своїх людей, і сьогодні масштаби поборів при узгодженні закупівель в одного учасника виросли до 30%. І це тільки один напрямок зловживань, а їх безліч.

У зв'язку з серйозністю наявних у нас матеріалів, і розуміючи а ким ми маємо справу, ми готові надати всі наявні в нас документи та матеріали відкритій, публічній слідчій Комісії Верховної Ради України, в яку не увійде жоден фігурант, згаданий у додатку до даного листа, і за умови, що на час розслідування всі фігуранти та співучасники незаконної діяльності ОЗУ пана Яценка А.В. будуть відсторонені від займаних посад до завершення розслідування.

З повагою, група офіцерів СБ України.

Додаток: копія доповідної Начальнику Слідчого управління СБУ Герасименку ММ. 4 арк. в 1 пр.

Воин сказав...

(продолжение)

Доповідна

Заступнику голови СБУ
Начальнику слідчого управління СБУ Герасимову М.М

Доповідаємо Вам, що в результаті проведення оперативно-розшукової діяльності Департаменту контррозвідувального забезпечення економіки держави СБУ України та роботи слідчих слідчого управління СБУ отримана наступна інформація.

У сфері державних закупівель України діє організоване злочинне угрупування(ОЗУ), в яке входять народний депутат України VI скликанная Яценко А.В.(БЮТ), який є керівником ОЗУ, громадянин Врублевський В.С та громадянка Легойда (Одайник) С.М.

Це ОЗУ взяло під контролю усю сферу державних закупівель країни та за приблизними підрахунками в період з 2007 по 2008 рік вкрало, «відмило» та привласнило більше 1 мільярда доларів США фактично бюджетних грошей.

Важливими партнерами і натхненниками ОЗУ, що отримують свою частку від її незаконної діяльності, є народний депутат Осика С.Г(БЮТ) і голова ДПА України Буряк С.В. Вони разом з Яценком визначають стратегію роботи ОЗУ. В АБ «Брокбізнесбанк» пана Буряка проходять всі найважливіші грошово-фінансові операції та зосереджені основні рахунки ОЗУ.

Пан Осика С.Г. разом з паном Яценко А.В. забезпечують політичне та статусне прикриття ОЗУ в Верховній Раді, Кабінеті Міністрів України, фракції БЮТ і скрізь, де виникає необхідність, а також вкладають відмиті гроші у нерухомість м. Києва та області.

В результаті проведеної роботи з’ясувалося, що ОЗУ успішно діє завдяки залученню в корупційні схеми високих чиновників та посадових осіб.

Після одержання відповідних вказівок з вересня 2007 року по сьогоднішній день ми виявили наступне:

1. В генеральній прокуратурі на ОЗУ пана Яценка А.В. працює заступник Генерального прокурора України Тетяна Корнякова, яка з вересня 2007 року по лютий 2008 року щомісяця одержувала по 500 тисяч доларів США. А за особливі послуги, наприклад припинення активної діяльності МВС і ДПА України з викриття даного ОЗУ у вересні - жовтиі 2007 року, пані Корнякова отримала 3 мільйони доларів США, змусивши МВС і ДПА України припинити будь-яку роботу і викриття ОЗУ і зловживань у сфері держзакупівель.

2. В Секретаріаті Президента на ОЗУ пана Яценко працюють два заступника керівника Секретаріату Президента України. А саме пан Шлапак О.В. і пан Пукшин І.Г., щомісячна винагорода яких з вересня: 2007 року по лютий 2008 року становила 300 тисяч доларів США кожному. А за лобіювання подання у Верховну Раду законопроекту «Про закупівлю робіт, товарів та послуг за державні кошти» у новій редакції за підписом Президента у січні 2008 року кожен з них отримав від ОЗУ по 1 мільйону доларів США,

3. Прихильності Секретаря РНБО України Богатирьової Р.В. після офіційного розриву відносин у 2007 році, ОЗУ пана Яценка знову домоглося через співробітництво з її сином Богатирьовим О.І, допомагаючи його фірмі вигравати тендери в медичній сфері і не тільки, 3 січня 2008 року, після призначення пані Богатирьової Секретарем РНБО України, ОЗУ призиначило їй щомісячну зарплату в розмірі 1 мільйон долларів США. Ці гроші в січні та лютому пані Богатирьова отримала через свого сина в обмін на підтримку діяльності ОЗУ пана Яценка.

4. Успішне співробітництво ОЗУ пана Яценка з Кабінетом Міністрів України здійснюється через першого віце-прем’єр-міністра України Олександра Турчинова О. В (в ролі контролерів). Пан Турчинов контролює, щоб у касу БЮТ, починаючи з жовтня 2007 року, щомісячно надходило по десять мільйонів доларів США ( для довідки: пан Яценко за включення в список БЮТ в липні-серпні 2007 року заплатив 5 млн. доларів США, у вересні 2007 року вніс до каси БЮТ ще 12 млн. доларів і взяв на себе зобов'язання, щоб починаючи з жовтня 2007 року, вносити до каси БЮТ по десять мільйонів доларів США щомісячно в обмін на повну підтримку діяльності його ОЗУ в сфері держзакупівель).

До призначення пана Вінського Й.В. на посаду Міністра транспорту та зв'язку України ці гроші ОЗУ передавало через нього, зараз гроші потрапляють від ОЗУ до БЮТ через народного депутата Кожемякіна А.А.

Воин сказав...

(продолжение)

5. Після призначення пана Данилишина Б. М. на посаду Міністра економіки України він до березня 2008 року включно отримував щомісячно від ОЗУ пана Яценка 100 тисяч доларів США готівкою на умовах того, що не буде перешкоджати діяльності ОЗУ. Після скасування Верховною Радою Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти», починаючи з квітня 2008 року, пан Данилишин одержує: від ОЗУ по 500 тисяч доларів США щомісячно та тісно співпрацює з народним депутатом Осикою та народним депутатом Яценко, заразом виконуючи вказівку пана Турчинова всіляко сприяти даним особам тому, ща вони дуже корисні для БЮТ.

6. Іншим утриманцем ОЗУ пана Яценка в Кабінеті Міністрів є перший заступник міністра Кабінету Міністрів Берадзе Г.Р., який вже кілька
років курирує діяльність ОЗУ і за це отримує від нього щомісячно 100 тисяч доларів США. «Зокрема, пан Берадзе відповідає за проходження до Кабінету Міністрів України відповідних документів, які сприяють діяльності, водночас не допускаючи потрапляння шкідливих для ОЗУ документів.

7. Нейтралізація МВС України відбувається через друга дитинства пана Яценка, співробітника центрального апарату МВС Стеблюха А. В., який в МВС курирує держзакупівлі. Зв'язок з вищим керівництвом МВС здійснюється через рідного брата пана Стеблюка начальника медичної служби ГУМВС України в м. Києві Стеблюка В.В., якого протегує особисто начальник ГУ МВС Україна в м. Києві Ярема В.Г, а він вже виходить особисто до пана Луценка і вирішує всі питання стосовно ОЗУ.

Прихильність МВС обходиться СБУ в 1 млн. доларів щомісячно.

8. ОЗУ пана Яценка успішно співпрацює з Антимонопольним комітетом України, зокрема із паном Костусєвим О.О. (Партія регіонів), який донедавна був його головою. Його щомісячні преміальні становили 300 тисяч доларів США.

9. В Рахунковій палаті України інтереси ОЗУ пана Яценка за 50 тисяч доларів США на місяць представляє пан Пилипенко В.П. Він, будучи одним із членів Рахункової палати, працює на ОЗУ вже кілька років.

10. У Верховній Раді України утриманцем ОЗУ пана Яценка є пан Яценюк А.П. Ставши головою ВР, з листопада 2007 року по лютий 2008 року одержував по 1 млн. доларів щомісячно, які відпрацьовував, використовуючи регламент ВР і роблячи все, щоб не допустити скасування закону України «Про закупівлю товарів та послуг за державні кошти».

11. Лобістами ОЗУ пана Яценка у ВР від фракції Партії регіонів є: народний депутат Азаров М.Я., який має спільний бізнес із паном Яценком, також пан Яценко вирішує всі тендерні питання для сина пана Азарова: народний депутат Хомутиннік В.Ю., який разом з паном Яценко вирішує тендерні питання для своїх фірм: народний депутат Кінах А.К., який ще з часів роботи міністром економіки України отримує від ОЗУ 100 тисяч доларів щомісяця; народні депутати Хара В.Г. та Веридубов І .В., які є стабільними лобістами ОЗУ ще з минулого складу парламенту, кожен з них щомісяця отримує по 50 тисяч доларів США.

12 Лобістами ОЗУ пана Яценка у ВР від фракції БЮТ є: народний депутат Бондаренко В.Д., який щомісяця отримує 50 тисяч доларів США: народні депутати Лукашук О.Г., який працює на ОЗУ вже кілька років, і з листопала 2007 року народний депутат Ляшко О.В., кожному з них ОЗУ щомісяця платить по 50 тисяч доларів США. Їхнім основним завданням є статусне прикриття офісів, організацій і установ ОЗУ, а також при необхідності, у випадку перевірки контролюючими органами, фізична присутність і захист.

13 Серед лобістів ОЗУ Яценка у ВР від фракції НУ-НС була раніше народний депутат Ляпіна К.М., що одержувала по 200 тисяч доларів США шомісяця, але на даний момент вона розірвала відносини з ОЗУ і виступає проти нього, з грудня 2007 року по лютий 2008 основними лобістами ОЗУ від фракції НУ-НС були: народний депутат Зварич Р.М., який отримував 100 тисяч доларів США щомісячно, народний депутат Кармазін Ю.А, який отримував 50 тисяч доларів щомісяця.

Воин сказав...

(продолжение)

14. Фракція Комуністичної партії України з листопада місяця 2007 року по лютий 2008 року через народного депутата Алексєєва І.В., нібито для потреб партії, одержувала від ОЗУ пана Яценка щомісяця 1 мільйон доларів США. Для відпрацьовування цієї суми народний депутат Ткаченко О.М. очолив Комітет ВР з питань економічної політики, а за свої особисті заслуги перед ОЗУ він ще з часів минулого скликання одержував щомісяця 500 тисяч долларів США і є одним з найбільш надійних людей пана Яценка в парламенті. Прикриваючись ім”ям народного депутата Ткаченка, ОЗУ дає запити на всі офіційні документи, які потім відправляє на завод з переробки сміття. Раніше ці операції проводились від імені народного депутата Осики.

15. Лобістами ОЗУ пана Яценка у ВР від фракції блоку Литвина є народний депутат Ващук К.Т. та народний депутат Пилипишин В.П., які лобіюють інтереси ОЗУ за винагороду у 100 тисяч доларів.

Вищенаведене повністю базується на наявних задокументованих матеріалах, а інформація про підкуп вище згаданих чиновників отримана оперативним шляхом від самого пана Яценка.

Також на підставі конкретних матеріалів слідчим Рекмстом І.М. 14.03.2008 року порушено кримінальну справу №375 за фактом відмивання 50 мільйонів гривень для ОЗУ Яценка А.В., однак за наказом керівництва у квітні 2008 року дану справу для подальшого розслідування було спрямовано до Генеральної прокуратури, де за вказівкою заступника генерального прокурора Корнякової Т.В. і було закрито.

За нашими даними ОЗУ заплатило пані Корняковій за припинення розслідування 2 млн. доларів США.

Прошу Вас прийняти рішення та дати вказівку стосовно даної доповіді.

Заступник начальника Управління В. Маяков

Фото Докладных можно посмотреть ЗДЕСЬ:
http://obozrevatel.com/news/2008/6/23/244614.htm

Анонім сказав...

перед кем мечешь бисер, перед свиньями!
20% в Украине-это сволочи(бандиты,воры, мошенники), остальные 80%-это быдло(рабы,жлобы, мразь). в33году быдло издыхало, но не поднялись на активную войну с коммуняками и другой сволочью!Только когда быдло вымрет, тогда и можно будет ГОВОРИТЬ, до этих времён -всё пустой БАЗАР!

Unknown сказав...

Они доведут, что теперь не бисер, а грана.. метать метать надо!

Дописати коментар