-->

26.07.12

Керівництво Рожнятівщини зустрілось з ліквідаторами на ЧАЕС

22 липня 2012 року в залі засідань Рожнятівської райдержадміністрації відбулась зустріч керівництва Рожнятівського району за участю голови РДА М.Філіповича, голови Рожнятівської райради А.Диріва, першого заступника голови Рожнятівської РДА В. Майбороди, начальника управління праці та соціального захисту Л. Атаманчук, начальника управління Пенсійного фонду в районі П.Стовбана та головного лікаря ЦРЛ О. Монюка з членами громадської організацій районної спілки «Чорнобиль».

Метою зустрічі, зініційованої головою спілки «Чорнобиль» І.П.Дженджерою, було ознайомлення ліквідаторів про наявність виділених коштів в області на лікування чорнобильців І категорії в сумі 273 000 грн., яких в Рожнятівському районі налічується 22 особи. Лікар О. Костецька пояснила присутнім механізм отримання коштів на лікування та контакти осіб в області, які відповідають за дане питання. Також було обговорено і питання виплати соціальних пенсій даній категорії та виділення коштів на закупівлю медикаментів з рожнятівського районного бюджету. Звертаючись до присутніх голова РДА М.Філіпович підмітив, що незважаючи на другу хвилю економічної кризи, яка вже відчувається в Європі, Уряд України здійснює стабільно в повному обсязі всі соціальні виплати і, мало того, виконує свій обов’язок в плані підняття їх ставок.

Як повідомила прес-служба Рожнятівської РДА, на зустрічі торкались і питань особистого характеру та шукали шляхи їх вирішення. За підсумками зустрічі було прийнято рішення закріпити за медпрацівниками амбулаторій Рожнятівського району контроль та нагляд за проходженням медогляду ліквідаторів та дітей чорнобильців.


Немає коментарів:

Дописати коментар