-->

12.08.14

Як рівненським чорнобильцям отримати путівку в санаторій

Рівняни, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, можуть отримати путівки на оздоровлення.

Управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому повідомляє, що з 1 серпня 2014 року розпочався процес оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Право на отримання санаторно-курортної путівки у поточному році мають особи, які звернулись до управління із заявою та передбаченими чинним законодавством документами в терміни до 15 жовтня 2013 року. Розподіл путівок провадиться в порядку черговості та відповідно до нозології захворювань.

Щоб стати у чергу і отримати санаторно-курортну путівку у 2015 році, громадянам, віднесеним до постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, необхідно в термін до 15 жовтня 2014 року звернутись до управління праці та соціального захисту населення та подати наступні документи:

• заяву із зазначенням бажаної пори року заїзду;
• видану в установленому МОЗ порядку довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;
• копію посвідчення постраждало!' особи разом із відповідними вкладками (у разі їх наявності);
• копію паспорта та копію свідоцтва про народження дитини, потерпілої від Чорнобильської катастрофи;
• у разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від місця реєстрації, особою додатково подається видана місцевим органом за місцем реєстрації довідка про те, що постраждала особа не перебуває на обліку для забезпечення в наступному році санаторно-курортною путівкою.

Одночасно повідомляємо, що за постраждалими особами та потерпілими
дітьми, які перебувають на черзі і не отримають путівку у поточному році, зберігається обліковий номер у черзі на наступний рік, за умови поновлення медичної довідки форми 070/о до 15 жовтня поточного року.

За додатковою інформацією просимо звертатись в управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому за адресою: м.Рівне вул. Соборна 12 кабінет №3 тел. 23-51-63.

Про це повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

Немає коментарів:

Дописати коментар