-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

У Коростені «чорнобильцям» почали видавати талони для безкоштовного проїзду у міському транспорті

19 січня 2015 року управління праці та соціального захисту населення на виконання рішення Коростенської міської ради почало видавати талони для безкоштовного проїзду в міському транспорті особам, які мають статус потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії та дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язано з наслідками аварії на ЧАЕС.

Відповідне повідомлення опубліковане на офіційному сайті Коростеня.

«На даний час талони видаються на півроку з січня по червень місяць. Прийом громадян проводиться щоденно з 8-00 до 17-00, перерва на обід з 12-00 до 13-00 годин, за адресою: вул. Крупська, 7 каб. №2. При собі мати паспорт та чорнобильське посвідчення», - інформує влада Коростеня.

Система видачі талонів «чорнобильцям» працює у місті з 2008 року.

Нагадаємо, з 1 січня 2015 року набув чинності Закон України № 76-VIII від 28 грудня 2014 р. «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», яким скорочується кількість пільговиків у громадському транспорті.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free