-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

19.03.2017

Через 30 років Юрій Іздрик отримав відзнаку за дезактивацію четвертого блоку ЧАЕС. ФОТО

Побратими з Івано-Франківського обласного громадського об’єднання «Прикарпатбат Чорнобиль» нагородили ліквідатора аварії на ЧАЕС, калушанина Юрія Іздрика відзнакою «30 років пам'яті ЧАЕС».

Відомий літератор, почесний громадянин Калуша — ліквідатор другої категорії і донедавна отримував лише 150 гривень доплати, інформують «Вікна».

— Я довго опирався, бо ненавиджу це, але все ж таки звернувся до суду. В результаті доводилося підіймати скандал у Калуші, щоб виграти справу. Пенсійний фонд відразу подав апеляцію до Апеляційного суду у Львові. Справа вже другий рік лежить там. Це насправді такий абсурд. Я залишаюся зареєстрованим як ліквідатор, і кожного місяця отримую на карточку допомогу на лікування у розмірі 150 грн. — розповідав раніше Юрій Іздрик.


Побратими вручили калушанину нагороду за внесок у ліквідацію аварії на ЧАЕС, адже зауважили, що ставився до військового обов’язку з сумлінням і совістю.

— Я врятував світ від атому, — пожартував Юрій Іздрик, водночас, додавши, що це дуже несподівано і щемливо.

Як повідомляли ”Вікна”, Юрко Іздрик не отримував «чорнобильську» пенсію, хоча суд у Калуші став на його бік.

Комментариев нет:

Отправить комментарий