-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Чорнобильці обурені нахабством Вілкула і обіцяють викинути його табличку

Під час офіційного відкриття монументу на честь ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, встановленого у сквері біля Шевченківської райради Дніпра, ліквідатори-чорнобильці висловили обурення діями народного депутата Олександра Вілкула.

Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця події.

Чорнобильці заявили, що Вілкул не узгодив з ними напис, який неодмінно буде прибраний з монументу. Поки що ж, на час урочистої церемонії відкриття слова «подяки» криворізькому депутату просто заклеїли фольгою.

Як не парадоксально, але під час урочистого відкриття керівництва Шевченківської райради біля монументу помічено не було. Не виключено, що керівники «відкривали» пам’ятний знак разом з нардепом опівночі, потай, аби ніхто не побачив.

Нагадаємо, сьогодні під покривом темряви народний депутат Олександр Вілкул та ряд його прибічників з «опозиційного блоку» потайки відкрили пам’ятний знак на честь героїв-чорнобильців, який прикрашає табличка з іменем Вілкула на надгробку.


Автор: Олекса ВАЛАХ

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free