-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Півсотні чорнобильців Вінниччини відзначили грамотами і преміями

Відзнаки вручили від парламенту, облдержадміністрації та облради.

У Вінницькій ОДА 25 квітня відбулись урочистості, присвячені 31-й річниці Чорнобильської трагедії. Учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та їхніх рідних привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Вони вручили чорнобильцям Почесні грамоти, відзнаки та грошові премії. Зокрема шестеро учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та колектив Вінницької громадської організації «Союз Чорнобиль України» були нагороджені Почесними грамотами Верховної Ради України, а 40 ліквідаторів отримали Почесні грамотами облдержадміністрації та обласної ради.

Як повідомили у прес-службі обласної ради, наразі на Вінниччині проживає 23,4 тис. осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. У 2016 році за програмою Державного бюджету «Соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» використано 32 млн. грн. На 2017 рік на реалізацію зазначеної програми області доведений обсяг асигнувань близько 30,5 млн. грн.

Нагадаємо, у Крижополі відкрили пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС та постраждалим від неї.

АВТОР: i-vin.info

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free