-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

На честь ікони "Чорнобильський спас" у Черкасах освятили храм (фото)


У 31-шу річницю Чорнобильської трагедії 26 квітня в Черкасах відбулося освячення нового храму на честь ікони "Чорнобильський Спас". Храм зведено поблизу кафедрального Свято-Михайлівського собору та хреста у пам'ять жертв українського Голодомору, пише "Прочерк".

Як повідомила прес-служба Черкаської єпархії УПЦ (МП), напередодні відбулися останні оздоблювальні роботи всередині церкви.

Храм, споруджений за сприяння братів В’ячеслава та Владислава Лепських, у присутності багатьох вірян освятили правлячий митрополит Черкаський і Канівський Софроній та вікарний єпископ Золотоніський Іоанн. Владика Іоанн – сам учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.


У храмі також було звершено Божественну літургію.

Новоосвячений храм відвідали ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, які прибули на пам’ятні заходи з нагоди 31-их роковин катастрофи, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова облради Олександр Вельбівець, заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко.


Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські активісти будуватимуть церкву у Лисичанську.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free